Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 20 mar. 2017 și 26 mai 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 79 atribuiri.
Revizii si verificari tehnice instalatii gaz
Servicii de remediere defectiuni la instalatii de utilizare gaze naturale
Servicii de proiectare si executie instalatie gaz
Servicii de revizie la instalatia de utilizare gaze naturale
Lucrari de remediere a instalatiei de utilizare gaze naturale
Servicii de remediere defectiuni la instalatia de utilizare gaze naturale
Servicii de verificare a instalatiei de utilizare gaze naturale
Servicii de proiectare si executie instalatie de gaz
Servicii de verificare a instalatiei de utilizare gaze naturale
Servicii de verificare a instalatiei de utilizare gaze naturale
Revizii si verificari tehnice instalatii gaz
Aparat aer conditionat
Remediere defectiuni la instalatii de utilizare gaze naturale
Servicii de remediere defectiuni in instalatia de gaz
Servicii de verificare periodica a punctelor de ardere gaz metan la Colegiul Tehnic Energetic
Servicii de verificare periodica a punctelor de ardere gaz metan
Servicii verificare gaz Spital Dej 2024
Servicii de verificare tehnica periodica gaz
Servicii de verificare tehnica si remediere defectiuni instaltie gaz
Lucrari instalatie gaze naturale Statie Gilau
Servicii de verificare tehnica si remediere defectiuni arzatoare gaz
Instalatii de utilizare gaze naturale
Servicii de proiectare instalatie gaze naturale
Servicii de verificare tehnica a instalatiilor de gaze naturale NUMAR DE REFERINTA: 121 PRET DE CATA
LUCRARI REALIZARE INSTALATIE INCALZIRE SEDIU O.S. HUEDIN -DIRECTIA SILVICA CLUJ
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 29 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/26085884
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
1.563.908 RON
Profit net
356.853 RON
Capitaluri proprii
473.037 RON
Număr mediu salariați
7
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.255.036 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 27.883 RON | 42.708 RON | 85.606 RON | 56.412 RON | 98.561 RON | 129.668 RON | 139.492 RON | 216.519 RON | 566.265 RON | 474.975 RON | 611.276 RON | 564.655 RON | 837.903 RON | 1.202.586 RON | 1.026.583 RON | 1.563.908 RON |
| Profit net | -17.095 RON | 23.386 RON | 27.891 RON | 13.694 RON | 21.418 RON | 54.549 RON | 3.246 RON | 41.546 RON | 276.519 RON | 1.393 RON | 135.676 RON | 100.323 RON | 179.479 RON | 121.528 RON |
Comparație cu 1174 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 96), pentru anul 2025.
Peste 99% dintre firmele comparabile
Peste 99% dintre firmele comparabile
Peste 98% dintre firmele comparabile
Peste 85% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 103.082 RON |
| 356.853 RON |
| Total active | 2.669 RON | 6.654 RON | 33.497 RON | 46.723 RON | 69.353 RON | 126.219 RON | 43.772 RON | 54.405 RON | 355.340 RON | 334.137 RON | 276.729 RON | 469.126 RON | 357.789 RON | 468.939 RON | 642.171 RON | 657.808 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 7.410 RON | 8.477 RON | 4.074 RON | 26.107 RON | 179.525 RON | 277.284 RON |
|---|
| Active circulante | 2.669 RON | 6.654 RON | 33.497 RON | 46.723 RON | 69.353 RON | 126.219 RON | 43.772 RON | 54.405 RON | 355.340 RON | 334.137 RON | 269.319 RON | 460.649 RON | 353.715 RON | 442.832 RON | 462.646 RON | 380.524 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -20.418 RON | 2.968 RON | 30.859 RON | 44.553 RON | 65.972 RON | 120.521 RON | 3.486 RON | 45.032 RON | 321.552 RON | 282.945 RON | 178.622 RON | 143.268 RON | 270.247 RON | 301.247 RON | 404.329 RON | 473.037 RON |
|---|
| Datorii totale | 23.087 RON | 3.686 RON | 2.638 RON | 2.170 RON | 3.381 RON | 5.698 RON | 40.286 RON | 9.373 RON | 33.788 RON | 51.192 RON | 98.107 RON | 325.858 RON | 87.542 RON | 167.692 RON | 237.842 RON | 185.054 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 6 | — | 2 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 | 7 | 6 | 7 |
|---|