Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 23 aug. 2019 și 14 aug. 2020.
Dezinsectie, Dezinfectie, Deratizare
DERATIZARE
Dezinsectie prin pulverizare si punctare
Dezinsectie prin pulverizare si punctare
DERATIZARE
Deratizare si dezinsectie
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/26114475
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: CONDURACHE MARIAN RADU
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
8.624 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
2.448 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2022 (regresie liniară pe anii raportați): 101.603 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 32.361 RON | 14.850 RON | 5.777 RON | 44.048 RON | 83.702 RON | 219.176 RON | 216.434 RON | 119.102 RON | 107.010 RON | 53.089 RON | 63.200 RON | 8.624 RON | — | — | — | — |
| Profit net | 603 RON | -5.180 RON | -173 RON | 12.778 RON | 61.432 RON | 194.913 RON | 190.459 RON | 93.943 RON | 95.101 RON | 50.683 RON | 60.750 RON | 7.807 RON | -12 RON | -6 RON |
Comparație cu 288 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 85), pentru anul 2021.
Peste 18% dintre firmele comparabile
Peste 44% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 0 RON |
| 0 RON |
| Total active | 38.010 RON | 11.743 RON | 20.540 RON | 23.815 RON | 75.506 RON | 306.293 RON | 491.149 RON | 585.309 RON | 678.845 RON | 729.995 RON | 790.289 RON | 762.727 RON | 762.670 RON | 762.466 RON | 2.466 RON | 2.448 RON |
|---|
| Active circulante | 38.010 RON | 11.743 RON | 20.540 RON | 23.815 RON | 75.506 RON | 306.293 RON | 491.149 RON | 585.309 RON | 678.845 RON | 729.995 RON | 790.289 RON | 762.727 RON | 762.670 RON | 762.466 RON | 2.466 RON | 2.448 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 803 RON | -4.377 RON | -5.399 RON | 7.379 RON | 68.811 RON | 263.724 RON | 454.182 RON | 548.125 RON | 643.226 RON | 693.909 RON | 754.659 RON | 762.466 RON | 762.454 RON | 762.448 RON | 2.448 RON | 2.448 RON |
|---|
| Datorii totale | 37.207 RON | 16.120 RON | 25.939 RON | 16.436 RON | 6.695 RON | 42.569 RON | 36.967 RON | 37.184 RON | 35.619 RON | 36.086 RON | 35.630 RON | 261 RON | 216 RON | 18 RON | 18 RON | 0 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — |
|---|