Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 5 mar. 2019 și 23 iun. 2026.
Servicii de curatenie
Servicii de curatenie
Servicii de curatenie
Servicii de curatenie
Servicii de curățenie pentru sediul Birou Județean Iași
Servicii de curatenie
Servicii de curatenie
SERVICII DE CURĂȚENIE PENTRU SEDIUL BIROU JUDEȚEAN IAȘI
Servicii de curățenie pentru sediul Birou Județean Iași
SERVICII DE CURATENIE PENTRU SEDIUL ADR - BIROU JUDETEAN IASI
Servicii de curatenie pentru sediul ADR - Birou Judetean Iasi
SERVICII DE CURĂȚENIE PENTRU SEDIUL BIROULUI JUDETEAN IAȘI - 12 luni
SERVICII CURATENIE
Servicii de curatenie specializate
Servicii de curățenie pentru sediul Biroului Judetean Iași
Servicii de curatenie
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 27 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/26157247
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: HALBAC ADRIAN
Prin: HALBAC ADRIAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
364.238 RON
Profit net
4.628 RON
Capitaluri proprii
10.593 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 384.598 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 2.796 RON | 18.287 RON | 18.018 RON | 7.972 RON | 3.815 RON | 2.419 RON | 448 RON | 11.018 RON | 191.257 RON | 389.790 RON | 263.791 RON | 235.921 RON | 339.193 RON | 323.475 RON | 364.238 RON |
| Profit net | -2.022 RON | -1.741 RON | 2.108 RON | 6.395 RON | 4.918 RON | -849 RON | -2.525 RON | -2.916 RON | -7.735 RON | 98.713 RON | 256.146 RON | 6.825 RON | 333 RON |
Comparație cu 236 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 81), pentru anul 2025.
Peste 77% dintre firmele comparabile
Peste 31% dintre firmele comparabile
Peste 82% dintre firmele comparabile
Peste 42% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 136.469 RON |
| 46.989 RON |
| 4.628 RON |
| Total active | 3.707 RON | 3.437 RON | 4.360 RON | 10.417 RON | 12.279 RON | 11.724 RON | 9.307 RON | 6.832 RON | 2.527 RON | 111.711 RON | 268.333 RON | 40.480 RON | 31.010 RON | 163.576 RON | 120.446 RON | 246.827 RON |
|---|
| Active imobilizate | 3.201 RON | 3.229 RON | 1.037 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 7.798 RON | 9.122 RON | 9.578 RON | 25.673 RON | 179.524 RON |
|---|
| Active circulante | 506 RON | 208 RON | 3.323 RON | 10.417 RON | 12.279 RON | 11.724 RON | 9.307 RON | 6.832 RON | 2.527 RON | 111.711 RON | 268.333 RON | 32.682 RON | 21.888 RON | 153.998 RON | 94.773 RON | 67.303 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -1.822 RON | -3.563 RON | 283 RON | 7.096 RON | 12.014 RON | 11.165 RON | 8.640 RON | 5.719 RON | -2.001 RON | 96.886 RON | 256.386 RON | 7.065 RON | 1.082 RON | 136.709 RON | 47.229 RON | 10.593 RON |
|---|
| Datorii totale | 5.529 RON | 7.000 RON | 4.077 RON | 3.321 RON | 265 RON | 559 RON | 667 RON | 1.113 RON | 4.528 RON | 14.825 RON | 11.947 RON | 33.415 RON | 29.928 RON | 26.867 RON | 73.217 RON | 236.234 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 | 3 | 8 | 6 | 3 | 4 | 4 |
|---|