Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 16 oct. 2018 și 20 mai 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 141 atribuiri.
Achizitionare produse pentru instalatii Camin Cultural Comuna Gurba
SET FIXARE INVERTER
CABLU 5X2.5
INVERTER NORDSTAR 12.000 BTU
KIT MONTAJ INVERTER
CABLU 3X2.5
COT ZN 3*
MUFA ZN 1
ROBINET CU OLANDEZ 1 1/4 BONOMI
ROBINET CU OLANDEZ 1 IVR
TEAVA NEAGRA 3*
Achizitionare diverse materiale pentru intretinere si functionare (instalatii sanitare si termice)
PACHET INSTALATII SANITARE SI TERMICE
PACHET INSTALATII SANITARE SI TERMICE
Achizitionare materiale pentru instalatii incalzire
RACORD CU OLANDEZ FI 40X1.1/4
COT PVC 110/90
SNUR LOCTITE 150
NIPLU REDUS ZN 2-1 1/4
COT PVC 110/45
GARNITURA CLINGHERIT 3/4
SIFON 150X150 VERTICAL 50
RACORD PPRC 63X2 INT
ROBINET COLTAR 1/2-1/2 FANSKI
PASTA VERDE
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/26170998
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
2.171.426 RON
Profit net
8.314 RON
Capitaluri proprii
414.025 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 2.033.294 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 12.952 RON | 458.352 RON | 362.811 RON | 407.766 RON | 297.136 RON | 470.571 RON | 564.513 RON | 544.865 RON | 544.899 RON | 1.214.464 RON | 917.023 RON | 669.535 RON | 1.079.207 RON | 1.943.175 RON | 1.736.488 RON | 2.211.444 RON | 2.171.426 RON |
| Profit net | -6.726 RON | 4.964 RON | -8.243 RON | -1.501 RON | 20.643 RON | 7.588 RON | 14.046 RON | 2.766 RON | -3.252 RON | 85.413 RON | 18.260 RON |
Comparație cu 1959 firme din județul Arad care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 85% dintre firmele comparabile
Peste 54% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 99% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 3.207 RON |
| 7.188 RON |
| 33.329 RON |
| 102.287 RON |
| 125.517 RON |
| 8.314 RON |
| Total active | 72.018 RON | 117.578 RON | 193.031 RON | 82.953 RON | 110.334 RON | 136.801 RON | 192.134 RON | 179.370 RON | 208.923 RON | 453.011 RON | 499.449 RON | 439.414 RON | 529.127 RON | 655.744 RON | 888.875 RON | 1.119.960 RON | 1.162.179 RON |
|---|
| Active imobilizate | 435 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.885 RON | 3.755 RON | 5.905 RON | 3.854 RON | 135.546 RON | 310.914 RON | 308.028 RON |
|---|
| Active circulante | 71.583 RON | 117.578 RON | 193.031 RON | 82.953 RON | 110.334 RON | 136.801 RON | 192.134 RON | 179.370 RON | 208.923 RON | 453.011 RON | 497.564 RON | 435.659 RON | 523.222 RON | 651.890 RON | 753.329 RON | 809.046 RON | 854.151 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -6.526 RON | -1.562 RON | -9.805 RON | -11.306 RON | 9.337 RON | 16.926 RON | 30.972 RON | 33.738 RON | 30.486 RON | 115.899 RON | 134.159 RON | 137.366 RON | 144.579 RON | 177.908 RON | 280.194 RON | 405.712 RON | 414.025 RON |
|---|
| Datorii totale | 78.544 RON | 119.140 RON | 182.836 RON | 94.259 RON | 100.997 RON | 119.875 RON | 161.162 RON | 145.632 RON | 178.437 RON | 330.940 RON | 365.290 RON | 302.048 RON | 384.548 RON | 478.113 RON | 608.958 RON | 714.248 RON | 748.995 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|