Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/26173196
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: CIOBOTĂRAŞU DORIAN
Prin: CIOBOTĂRAŞU DORIAN
Prin: CIOBOTĂRAŞU DORIAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
256.000 RON
Profit net
17.938 RON
Capitaluri proprii
39.399 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 277.725 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 153.000 RON | 179.340 RON | 219.800 RON | 225.540 RON | 221.480 RON | 211.680 RON | 257.860 RON | 267.750 RON | 240.750 RON | 245.000 RON | 256.000 RON |
| Profit net | 120.706 RON | 102.746 RON | 20.320 RON | 62.278 RON | 27.760 RON | 62.848 RON | 835 RON | 89.353 RON | 75.621 RON | 33.193 RON | 17.938 RON |
| Total active | 135.517 RON | 115.806 RON | 179.375 RON | 195.768 RON | 170.645 RON | 203.467 RON | 453.632 RON | 149.861 RON | 167.594 RON | 159.654 RON | 50.947 RON |
Comparație cu 380 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 82), pentru anul 2025.
Peste 56% dintre firmele comparabile
Peste 44% dintre firmele comparabile
Peste 74% dintre firmele comparabile
Peste 23% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active circulante |
|---|
| 135.517 RON |
| 115.806 RON |
| 179.375 RON |
| 195.768 RON |
| 170.645 RON |
| 203.467 RON |
| 453.632 RON |
| 149.861 RON |
| 167.594 RON |
| 159.654 RON |
| 50.947 RON |
| Capitaluri proprii | 121.106 RON | 103.252 RON | 21.573 RON | 83.851 RON | 111.611 RON | 174.459 RON | 175.294 RON | 136.647 RON | 116.268 RON | 133.461 RON | 39.399 RON |
|---|
| Datorii totale | 14.411 RON | 12.554 RON | 157.802 RON | 111.917 RON | 59.034 RON | 29.008 RON | 278.338 RON | 13.214 RON | 51.326 RON | 26.193 RON | 11.548 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 3 | 9 | 6 | 6 | 4 | 6 | 4 | 4 | 3 | 3 |
|---|