Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/26191060
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: SANDU ALEXANDRA-IOANA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
403.172 RON
Profit net
305.832 RON
Capitaluri proprii
306.193 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 252.987 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 11.866 RON | 21.301 RON | 57.816 RON | 65.271 RON | 10.717 RON | 66.314 RON | 53.587 RON | 142.549 RON | 131.027 RON | 69.335 RON | 194.461 RON | 93.917 RON | 103.962 RON | 142.235 RON | 174.720 RON | 216.295 RON | 403.172 RON |
| Profit net | 9.258 RON | 17.692 RON | 8.907 RON | 11.860 RON | -2.748 RON | 30.991 RON | 9.865 RON | 26.171 RON | 89 RON | -7.998 RON | -21.897 RON | -16.482 RON |
Comparație cu 412 firme din județul Constanţa care au același domeniu de activitate (CAEN 70), pentru anul 2025.
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 92% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -73.777 RON |
| 108.512 RON |
| 141.249 RON |
| 133.433 RON |
| 305.832 RON |
| Total active | 14.329 RON | 26.723 RON | 82.791 RON | 154.068 RON | 151.320 RON | 198.075 RON | 190.789 RON | 116.710 RON | 166.621 RON | 183.534 RON | 962.353 RON | 988.945 RON | 72.372 RON | 97.761 RON | 265.239 RON | 383.638 RON | 459.441 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | 0 RON | 0 RON | — | — | 57.589 RON | 38.020 RON | 18.451 RON | 935.858 RON | 933.414 RON | 742 RON | 0 RON | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 14.329 RON | 26.723 RON | 82.791 RON | 154.068 RON | 151.320 RON | 198.075 RON | 190.789 RON | 59.121 RON | 128.601 RON | 165.083 RON | 26.495 RON | 55.531 RON | 71.630 RON | 97.761 RON | 265.239 RON | 383.638 RON | 459.441 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 9.458 RON | 17.932 RON | 26.839 RON | 38.699 RON | 35.951 RON | 66.942 RON | 76.908 RON | 26.531 RON | 26.620 RON | 18.621 RON | -3.276 RON | -19.758 RON | -93.534 RON | 14.977 RON | 156.226 RON | 289.659 RON | 306.193 RON |
|---|
| Datorii totale | 4.871 RON | 8.791 RON | 55.952 RON | 115.369 RON | 115.369 RON | 131.133 RON | 113.881 RON | 90.179 RON | 140.001 RON | 164.913 RON | 965.629 RON | 1.008.703 RON | 166.356 RON | 82.784 RON | 110.663 RON | 96.532 RON | 153.566 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | 0 | 0 | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — |
|---|