Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 4 sept. 2020 și 28 aug. 2024.
Inlocuire sticla - Pachet termopan 24mm
PLASE IMPOTRIVA INSECTELOR
45421000-4 Lucrari de tamplarie (Rev.2)
Reparatii si intretinere tamplarie PVC
reparatii geamuri si usi de tip termopan
reparatii tamplarie termopan
reparatii geamuri si uside tip termopan
USI PVC CLADIRE TURA SI PTE -SRTFC CLUJ-DEPOUL CLUJ
reparatii tamplarie pvc si aluminiu
reparatii tamplarie PVC
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/26203777
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: SĂLCUDEAN LĂCRIMIOARA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.840.933 RON
Profit net
237.783 RON
Capitaluri proprii
66.517 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.846.506 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 17.709 RON | 118.203 RON | 398.929 RON | 332.292 RON | 315.763 RON | 229.042 RON | 2.265.298 RON | 552.459 RON | 990.142 RON | 934.303 RON | 1.517.528 RON | 1.059.356 RON | 1.383.870 RON | 1.489.100 RON | 1.119.283 RON | 1.588.569 RON | 1.840.933 RON |
| Profit net | -605 RON | 9.416 RON | 99 RON | -4.734 RON | 475 RON | -6.668 RON | -4.737 RON | 88.336 RON | 204.209 RON | 90.259 RON | 368.515 RON |
Comparație cu 2499 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 87% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 95% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 107.170 RON |
| 234.624 RON |
| 162.059 RON |
| 30.191 RON |
| 236.972 RON |
| 237.783 RON |
| Total active | 27.463 RON | 128.787 RON | 180.519 RON | 225.576 RON | 188.810 RON | 134.670 RON | 145.030 RON | 270.383 RON | 411.600 RON | 266.768 RON | 486.366 RON | 249.760 RON | 380.078 RON | 535.493 RON | 297.759 RON | 595.170 RON | 642.270 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 16.143 RON | 12.803 RON | 9.463 RON | 73.281 RON | 47.622 RON | 30.940 RON | 62.931 RON | 40.301 RON | 28.220 RON | 261.433 RON |
|---|
| Active circulante | 27.463 RON | 128.787 RON | 180.519 RON | 225.576 RON | 188.810 RON | 134.670 RON | 145.030 RON | 254.240 RON | 398.797 RON | 257.305 RON | 413.085 RON | 202.138 RON | 349.138 RON | 472.562 RON | 257.458 RON | 566.950 RON | 380.837 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -405 RON | 9.011 RON | 9.111 RON | 4.370 RON | 4.845 RON | -1.822 RON | -6.559 RON | 46.177 RON | 240 RON | 240 RON | 765 RON | 935 RON | 2.558 RON | 4.617 RON | 4.809 RON | 8.709 RON | 66.517 RON |
|---|
| Datorii totale | 22.073 RON | 113.981 RON | 121.591 RON | 120.938 RON | 141.994 RON | 145.534 RON | 151.589 RON | 224.206 RON | 411.360 RON | 266.528 RON | 485.601 RON | 248.825 RON | 377.520 RON | 530.876 RON | 292.950 RON | 586.461 RON | 575.753 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 4 | 3 | 3 | 2 | 2 |
|---|