Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/26210693
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-10-05.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-5.844 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2023 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|
Comparație cu 651 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 52), pentru anul 2022.
Peste 3% dintre firmele comparabile
Peste 24% dintre firmele comparabile
Peste 5% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2021 |
|---|
| 2022 |
|---|
| Cifră de afaceri | 81.260 RON | 113.360 RON | 106.935 RON | 26.678 RON | 26.463 RON | 17.757 RON | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | 78.004 RON | 87.126 RON | 93.312 RON | 17.144 RON | 17.511 RON | 7.602 RON | -2.617 RON | -2.221 RON | -1.022 RON | -65 RON | -60 RON | -70 RON | -24 RON | 0 RON |
| Total active | 82.618 RON | 105.911 RON | 94.792 RON | 27.318 RON | 47.129 RON | 28.971 RON | 22.224 RON | 19.865 RON | 18.862 RON | 18.649 RON | 18.625 RON | 18.580 RON | 18.639 RON | 18.639 RON |
| Active imobilizate | 1.047 RON | 678 RON | 308 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active circulante | 81.571 RON | 105.233 RON | 94.484 RON | 27.318 RON | 47.129 RON | 28.971 RON | 22.224 RON | 19.865 RON | 18.862 RON | 18.649 RON | 18.625 RON | 18.580 RON | 18.639 RON | 18.639 RON |
| Capitaluri proprii | 78.204 RON | 87.366 RON | 93.552 RON | 17.384 RON | 17.751 RON | 7.842 RON | -2.377 RON | -4.598 RON | -5.620 RON | -5.684 RON | -5.750 RON | -5.820 RON | -5.844 RON | -5.844 RON |
| Datorii totale | 4.414 RON | 18.545 RON | 1.240 RON | 9.934 RON | 29.378 RON | 21.129 RON | 24.601 RON | 24.463 RON | 24.482 RON | 24.333 RON | 24.375 RON | 24.400 RON | 24.483 RON | 24.483 RON |
| Număr mediu salariați | 2 | 5 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 |