Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 19 oct. 2016 și 16 dec. 2016.
Scurta reflectorizanta SWEDEN
Scurta de iarna PRAG RED
Pantalon vatuit PILZEN RED
Costum salopeta MEX RED
Bocanci imblaniti NEW BARENTS S3
Cizma BACOU TYLEX S3 SRC
Manusi protectie azot lichid Cryogenic
Manusi albe COTTON FINE
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/26361556
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
0 RON
Profit net
-105 RON
Capitaluri proprii
-79.694 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 97.537 RON | 248.138 RON | 214.790 RON | 142.392 RON | 192.905 RON | 166.708 RON | 124.554 RON | 27.245 RON | — | — | — | — | — | 0 RON |
| Profit net | — | -3.548 RON | 133 RON | 138 RON | -15.877 RON | -7.468 RON | -3.760 RON | -19.725 RON | -18.901 RON | -6.696 RON | -3.594 RON | 0 RON | -228 RON | -87 RON | -105 RON |
Comparație cu 339 firme din județul Vaslui care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2023.
Peste 5% dintre firmele comparabile
Peste 17% dintre firmele comparabile
Peste 9% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Total active | 11.282 RON | 12.425 RON | 71.679 RON | 47.902 RON | 35.275 RON | 44.328 RON | 58.438 RON | 69.894 RON | 56.117 RON | 22.797 RON | 22.913 RON | 16.229 RON | 16.073 RON | 16.089 RON | 16.110 RON |
|---|
| Active imobilizate | 445 RON | 534 RON | 3.976 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 10.837 RON | 11.891 RON | 67.703 RON | 47.902 RON | 35.275 RON | 44.328 RON | 58.438 RON | 69.894 RON | 56.117 RON | 22.797 RON | 22.913 RON | 16.229 RON | 16.073 RON | 16.089 RON | 16.110 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 200 RON | -3.348 RON | -3.215 RON | -3.076 RON | -18.954 RON | -26.423 RON | -30.183 RON | -49.908 RON | -68.809 RON | -75.505 RON | -79.099 RON | -79.274 RON | -79.502 RON | -79.589 RON | -79.694 RON |
|---|
| Datorii totale | 11.082 RON | 15.773 RON | 75.382 RON | 50.978 RON | 54.229 RON | 70.751 RON | 88.621 RON | 119.802 RON | 119.877 RON | 93.253 RON | 96.963 RON | 95.503 RON | 95.575 RON | 95.678 RON | 95.804 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | — | — | — | — | 0 | 0 |
|---|