Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

ST

SMALTO TUR SRL

Municipiul Iași, Iași
funcțiune Plătitor de TVA e-FacturaProfil nerevendicat
CUI
26586575
Nr. reg.
J2010000295227
Înființată
3 ian. 2010
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
4931

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

253,2 K RON

2025

Profit net

-155 K RON

2025

Angajați

1

2025

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
4931 — Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic
Formă juridică
SRL
Administrație fiscală
Administrația Județeană a Finanțelor Publice Iași

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(2)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 01/03/2010

    Înființarea companiei

  2. 2010-03-04

    Înregistrare în scopuri de TVA

  3. 2024-01-01

    Înrolare în e-Factura

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. HOLBOCA, Nr. 2B, Bl. C3, Sc. A, Ap. 1, CP 700384, PARTER, ÎNCĂPEREA NR. 1, Municipiul Iași, Iași, Romania
Cod poștal
700384
Data înregistrării
01/03/2010

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/26586575

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei SMALTO TUR SRL este 26586575.

SMALTO TUR SRL este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2010000295227, din data de 01/03/2010.

SMALTO TUR SRL are sediul social la adresa Str. HOLBOCA, Nr. 2B, Bl. C3, Sc. A, Ap. 1, CP 700384, PARTER, ÎNCĂPEREA NR. 1, Municipiul Iași, Iași, România.

Activitatea principală este CAEN 4931 — Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic.

Da, SMALTO TUR SRL este înregistrată în scopuri de TVA din data de 2010-03-04.

Da, conform datelor publice ANAF, SMALTO TUR SRL este activă.

În 2025, SMALTO TUR SRL a raportat o cifră de afaceri de 253.188 RON, cu 1 angajați.

Companii similare

MAP TRANSCOM INTERNAŢIONAL S.R.L.
Municipiul Paşcani
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
ECOTRANS SRL
Municipiul Iaşi
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
LUCE TOUR SRL
Sat Oţeleni, Comuna Oţeleni
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
DIO-TRANS SRL
Sat Ipatele, Comuna Ipatele
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
ROYAL CHARTER S.R.L.
Municipiul Iaşi
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
PRISACARU TRANS DOR S.R.L.
Sat Hodora, Comuna Cotnari
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
VIA AMG SRL
Sat Moţca, Comuna Moţca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
PAUL & ANCA EXPRESS S.R.L.
Sat Valea Ursului, Comuna Miroslava
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
MAP TRANSCOM INTERNAŢIONAL S.R.L.Municipiul PaşcaniIaşiTransporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic
ECOTRANS SRLMunicipiul IaşiIaşiTransporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic
LUCE TOUR SRLSat Oţeleni, Comuna OţeleniIaşiTransporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic
DIO-TRANS SRLSat Ipatele, Comuna IpateleIaşiTransporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic
ROYAL CHARTER S.R.L.Municipiul IaşiIaşiTransporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic
PRISACARU TRANS DOR S.R.L.Sat Hodora, Comuna CotnariIaşiTransporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic
VIA AMG SRLSat Moţca, Comuna MoţcaIaşiTransporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic
PAUL & ANCA EXPRESS S.R.L.Sat Valea Ursului, Comuna MiroslavaIaşiTransporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic

Contact

Str. HOLBOCA, Nr. 2B, Bl. C3, Sc. A, Ap. 1, CP 700384, PARTER, ÎNCĂPEREA NR. 1 · Municipiul Iași, Iași

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
253.188 RON−59%
Profit net
-154.960 RON−368%
Angajați
1
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
4 mar. 2010
Înrolat e-Factura din
1 ian. 2024
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Administrație fiscală
Administrația Județeană a Finanțelor Publice Iași

Verificat ultima dată la 5 oct. 2026

Explorează

  • Firme din Iași
  • Firme cu același domeniu: Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic
  • Plătitor de TVAdin 04.03.2010
  • Înregistrat în RO e-Facturadin 01.01.2024

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-10-05.

  • Pierdere netă în 2025
  • Capitaluri proprii negative în 2025 — societatea are datorii mai mari decât activele
  • Cifra de afaceri a scăzut cu 59% în 2025
  • Grad de îndatorare ridicat: datoriile reprezintă 353% din active
  • Lichiditate curentă sub 1 (0.25) — activele circulante nu acoperă datoriile

Cifră de afaceri

253.188 RON

-59,3%

Profit net

-154.960 RON

-368,1%

Capitaluri proprii

-154.720 RON

-366,5%

Număr mediu salariați

1

-66,7%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 479.508 RON

10din 100Risc critic — clasa D

Cum a fost calculat

  • LichiditateCritică2/25
  • CapitalizareCapitaluri negative0/25
  • ProfitabilitatePierdere2/25
  • TendințăÎn scădere6/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
0,25

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
0,25

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
353,3 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
-61,2 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
-253,7 %
Cifră de afaceri / salariat
253.188 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator201120122013201420152016201720182019202020212022

Comparație cu 1935 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 49), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri253.188 RON
    P25 44.404 RONMediană 116.930 RONP75 458.110 RON

    Peste 66% dintre firmele comparabile

  • Profit net-154.960 RON
    P25 -12.628 RONMediană 3.470 RONP75 27.595 RON

    Peste 3% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați1
    P25 1Mediană 1P75 2

    Peste 64% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat253.188 RON
    P25 74.994 RONMediană 148.594 RONP75 369.620 RON

    Peste 65% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

2023
2024
2025
Cifră de afaceri29.239 RON83.179 RON83.919 RON124.243 RON139.652 RON108.239 RON200.234 RON279.560 RON404.934 RON139.550 RON194.379 RON386.139 RON519.140 RON622.316 RON253.188 RON
Profit net3.528 RON-22.499 RON-31.737 RON28.658 RON24.147 RON-20.411 RON11.830 RON1.838 RON49.647 RON-53.587 RON9.589 RON90.061 RON11.897 RON57.804 RON-154.960 RON
Total active19.199 RON38.263 RON29.303 RON57.345 RON42.118 RON69.795 RON68.470 RON173.876 RON180.383 RON120.424 RON127.296 RON157.452 RON336.048 RON259.955 RON61.072 RON
Active imobilizate———15.915 RON13.335 RON10.755 RON8.175 RON149.698 RON126.530 RON103.361 RON86.651 RON108.352 RON73.309 RON40.378 RON7.292 RON
Active circulante19.199 RON38.263 RON29.303 RON41.430 RON28.783 RON59.040 RON60.295 RON24.178 RON53.853 RON17.063 RON40.645 RON49.100 RON262.739 RON219.577 RON53.780 RON
Capitaluri proprii3.728 RON-18.771 RON-50.508 RON-21.850 RON2.298 RON-18.114 RON-6.284 RON-4.446 RON31.084 RON-24.253 RON-14.694 RON75.367 RON87.264 RON58.046 RON-154.720 RON
Datorii totale15.471 RON57.034 RON79.811 RON79.195 RON39.820 RON87.909 RON74.754 RON178.322 RON149.299 RON144.677 RON137.684 RON80.128 RON248.784 RON201.909 RON215.792 RON
Număr mediu salariați—44555643213631

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă