Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/26598413
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus 2 persoane ale căror nume apar la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
822.908 RON
Profit net
59.411 RON
Capitaluri proprii
330.710 RON
Număr mediu salariați
9
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 863.368 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 141.008 RON | 125.000 RON | 191.129 RON | 341.935 RON | 315.323 RON | 283.468 RON | 298.333 RON | 431.092 RON | 450.588 RON | 465.294 RON | 536.387 RON | 668.655 RON | 966.303 RON | 689.771 RON | 637.073 RON | 822.908 RON |
| Profit net | 8.018 RON | 8.109 RON | 11.440 RON | 6.699 RON | 11.424 RON | 14.983 RON | 10.438 RON | 14.506 RON | 28.558 RON | 29.044 RON | 33.558 RON | 42.154 RON | 53.536 RON | 39.530 RON | 44.859 RON |
Comparație cu 40 firme din județul Sălaj care au același domeniu de activitate (CAEN 26), pentru anul 2025.
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 98% dintre firmele comparabile
Peste 67% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 59.411 RON |
| Total active | 45.065 RON | 21.877 RON | 61.460 RON | 71.795 RON | 92.197 RON | 96.585 RON | 115.431 RON | 105.740 RON | 97.276 RON | 110.782 RON | 160.518 RON | 213.300 RON | 288.381 RON | 293.825 RON | 348.521 RON | 403.696 RON |
|---|
| Active circulante | 45.065 RON | 21.877 RON | 61.460 RON | 71.795 RON | 92.197 RON | 96.585 RON | 115.431 RON | 105.740 RON | 97.276 RON | 110.782 RON | 160.518 RON | 213.300 RON | 288.381 RON | 293.825 RON | 348.521 RON | 403.696 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 9.018 RON | 17.127 RON | 28.568 RON | 35.267 RON | 12.767 RON | 27.749 RON | 38.188 RON | 52.351 RON | 29.558 RON | 58.612 RON | 92.170 RON | 134.324 RON | 187.861 RON | 227.390 RON | 272.249 RON | 330.710 RON |
|---|
| Datorii totale | 36.047 RON | 4.750 RON | 32.892 RON | 36.528 RON | 79.430 RON | 68.836 RON | 77.243 RON | 53.389 RON | 67.718 RON | 52.170 RON | 68.348 RON | 78.976 RON | 93.536 RON | 63.405 RON | 73.242 RON | 61.041 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 6 | 4 | 12 | 13 | 12 | 11 | 11 | 13 | 13 | 13 | 11 | 12 | 17 | 12 | 8 | 9 |
|---|