Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 7 dec. 2016 și 27 mar. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 118 atribuiri.
reparatii rolete textile
RULOURI FERESTRE ZI/NOAPTE BRIANA
RULOURI FERESTRE ZI/NOAPTE BRIANA
PACHET RULOURI TEXTILE
RULOURI TEXTILE
RULOURI TEXTILE
PACHET PERDELE CONFECTIONATE SI RULOURI TEXTILE
Jaluzele si plase pentru insecte
Draperii
PERDELE CONFECTIONATE
Pachet rulouri textile -Smartlab
RULOU TEXTIL DAY $ NIGHT
PACHET PERDELE
RULOU TEXTIL DAY $ NIGHT
PACHET RULOURI TEXTILE
PACHET RULOURI TEXTILE
Reparatii rulouri textile
RULOURI TEXTILE
Jaluzele Verticale
RULOURI TEXTILE FARA CASETA
Servicii de reparatii - jaluzele tip rolete textile
Jaluzele geamuri
jaluzele verticale
RULOURI TEXTILE
RULOURI TEXTILE
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/26647966
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: TODEA IOAN NICOLAE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.088.327 RON
Profit net
38.160 RON
Capitaluri proprii
765.432 RON
Număr mediu salariați
5
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.438.497 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 200.534 RON | 272.372 RON | 174.036 RON | 138.179 RON | 132.053 RON | 973.103 RON | 1.370.379 RON | 1.337.180 RON | 1.308.673 RON | 1.630.098 RON | 629.261 RON | 1.148.854 RON | 1.308.766 RON | 1.049.110 RON | 843.829 RON | 1.088.327 RON |
| Profit net | 813 RON | 9.630 RON | -40.026 RON | 559 RON | 67.048 RON | 152.597 RON | 58.834 RON | 222.266 RON | 45.603 RON | 48.015 RON | -113.765 RON | 18.125 RON | 132.497 RON | 172.476 RON |
Comparație cu 25 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 13), pentru anul 2025.
Peste 88% dintre firmele comparabile
Peste 68% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 76% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 81.354 RON |
| 38.160 RON |
| Total active | 243.377 RON | 256.886 RON | 245.759 RON | 294.442 RON | 299.160 RON | 336.252 RON | 551.206 RON | 885.885 RON | 1.175.352 RON | 1.365.039 RON | 1.352.878 RON | 1.192.785 RON | 1.243.723 RON | 1.277.862 RON | 1.331.842 RON | 2.520.232 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 97.753 RON | 68.342 RON | 42.718 RON | — | — | 8.196 RON | 117.900 RON | 107.452 RON | 156.698 RON |
|---|
| Active circulante | 243.377 RON | 256.886 RON | 245.759 RON | 294.442 RON | 299.160 RON | 336.252 RON | 551.206 RON | 788.132 RON | 1.107.010 RON | 1.322.321 RON | 1.352.878 RON | 1.192.785 RON | 1.235.527 RON | 1.159.962 RON | 1.224.390 RON | 2.363.534 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 1.113 RON | 10.743 RON | -29.284 RON | -28.724 RON | 38.324 RON | 142.953 RON | 201.788 RON | 425.754 RON | 471.357 RON | 519.372 RON | 405.607 RON | 348.106 RON | 480.603 RON | 649.968 RON | 727.271 RON | 765.432 RON |
|---|
| Datorii totale | 242.264 RON | 246.143 RON | 275.043 RON | 323.166 RON | 260.836 RON | 167.802 RON | 326.329 RON | 454.811 RON | 730.100 RON | 821.091 RON | 909.394 RON | 779.785 RON | 761.631 RON | 627.894 RON | 545.337 RON | 816.551 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 5 | 4 | 3 | 3 | 4 | 9 | 9 | 9 | 8 | 5 | 5 | 6 | 5 | 5 | 5 |
|---|