Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 11 ian. 2024 și 4 aug. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 304 atribuiri.
VERIFICARE STINGĂTOARE P6, SM6,F6
VERIFICARE HIDRANȚI INTERIORI ȘI HIDRANȚIN EXTERIORI
VERIFICARE INSTALATIE SEMNALIZARE INCENDIU
VERIFICARE STINGĂTOARE P6; VERIFICARE HIDRANȚI INTERIORI ȘI HIDRANȚIN EXTERIORI
PACHET PSI
VERIFICARE INSTALATIE SEMNALIZARE INCENDIU
STINGATOR G5
VERIFICARE STINGĂTOARE P6, SM6,F6
VERIFICARE STINGĂTOARE P6, SM6,F6
VERIFICARE STINGĂTOARE P6, SM6,F6
VERIFICARE HIDRANȚI INTERIORI ȘI HIDRANȚIN EXTERIORI
Verificare stingatoare P6
STINGĂTOR P6
VERIFICARE STINGATOR G2 , VERIFICARE STINGĂTOARE P6, SM6,F6
PACHET PSI
VERIFICARE HIDRANȚI INTERIORI ȘI HIDRANȚIN EXTERIORI
PACHET PSI
VERIFICARE STINGĂTOARE P6
VERIFICARE STINGĂTOR P1
VERIFICARE STINGĂTOR G5
VERIFICARE HIDRANȚI INTERIORI ȘI HIDRANȚIN EXTERIORI
PACHET PSI
VERIFICARE HIDFRANTI INTERIOR, EXTERIOR
VERIFICARE STINGATOARE
PACHET PSI
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 28 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/26707499
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: LAZĂR IOANA-MARIA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
724.446 RON
Profit net
178.431 RON
Capitaluri proprii
178.631 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 394.516 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 538.821 RON | 423.798 RON | 507.729 RON | 223.756 RON | 64.932 RON | 25.242 RON | 0 RON | — | 67.822 RON | 917 RON | 3.000 RON | 22.265 RON | 75.217 RON | 625.434 RON | 946.965 RON | 724.446 RON |
| Profit net | 3.687 RON | 1.626 RON | 3.662 RON | 490 RON | -51.898 RON | -13.807 RON | -436 RON | 0 RON | 4.147 RON | 611 RON | 591 RON | 2.525 RON | 35.591 RON | 71.670 RON | 90.293 RON |
Comparație cu 411 firme din județul Hunedoara care au același domeniu de activitate (CAEN 71), pentru anul 2025.
Peste 85% dintre firmele comparabile
Peste 82% dintre firmele comparabile
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 60% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 178.431 RON |
| Total active | 66.552 RON | 155.337 RON | 284.379 RON | 242.142 RON | 81.920 RON | 63.581 RON | 63.902 RON | 63.902 RON | 867 RON | 1.087 RON | 634 RON | 107.234 RON | 89.021 RON | 170.539 RON | 161.591 RON | 244.684 RON |
|---|
| Active imobilizate | 11.322 RON | 43.853 RON | — | 110.890 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 92.420 RON | 97.314 RON | 143.822 RON |
|---|
| Active circulante | 55.230 RON | 111.484 RON | 284.379 RON | 131.252 RON | 81.920 RON | 63.581 RON | 63.902 RON | 63.902 RON | 867 RON | 1.087 RON | 634 RON | 107.234 RON | 89.021 RON | 78.119 RON | 64.277 RON | 100.862 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 3.887 RON | 5.513 RON | 9.175 RON | 9.666 RON | -42.232 RON | -56.039 RON | -56.475 RON | -56.475 RON | -52.328 RON | -51.717 RON | -51.126 RON | -48.301 RON | -13.010 RON | 58.660 RON | 90.493 RON | 178.631 RON |
|---|
| Datorii totale | 62.665 RON | 149.824 RON | 275.204 RON | 232.476 RON | 124.152 RON | 119.620 RON | 120.377 RON | 120.377 RON | 53.195 RON | 52.804 RON | 51.760 RON | 155.535 RON | 102.031 RON | 111.879 RON | 71.098 RON | 66.053 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 8 | 9 | — | 9 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 8 | 4 |
|---|