Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înrolare în e-Factura
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/26730491
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-10-05.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: CARP ILEANA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
75.720 RON
Profit net
227 RON
Capitaluri proprii
35.134 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 76.455 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|
Comparație cu 3399 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 27% dintre firmele comparabile
Peste 38% dintre firmele comparabile
Peste 19% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2022 |
|---|
| 2023 |
|---|
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | 30.826 RON | 50.295 RON | 26.295 RON | 10.837 RON | 19.874 RON | 27.531 RON | 45.015 RON | 38.596 RON | 45.551 RON | 57.903 RON | 29.475 RON | 48.859 RON | 48.115 RON | 68.409 RON | 106.852 RON | 75.720 RON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | -2.826 RON | -3.257 RON | 4.844 RON | -5.850 RON | -3.677 RON | 166 RON | 1.113 RON | 2.997 RON | -4.816 RON | 4.357 RON | -3.859 RON | 4.698 RON | 8.978 RON | 1.760 RON | 30.080 RON | 227 RON |
| Total active | 2.774 RON | 15.217 RON | 5.561 RON | 20.493 RON | 29.077 RON | 28.011 RON | 19.883 RON | 17.200 RON | 23.788 RON | 18.201 RON | 14.585 RON | 13.650 RON | 15.281 RON | 55.941 RON | 42.999 RON | 36.990 RON |
| Active imobilizate | 349 RON | 349 RON | 349 RON | 349 RON | 349 RON | 349 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 2.425 RON | 14.868 RON | 5.212 RON | 20.144 RON | 28.728 RON | 27.662 RON | 19.883 RON | 17.200 RON | 23.788 RON | 18.201 RON | 14.585 RON | 13.650 RON | 15.281 RON | 55.941 RON | 42.999 RON | 36.990 RON |
| Capitaluri proprii | -2.626 RON | -5.883 RON | -1.039 RON | -6.890 RON | -10.567 RON | -10.400 RON | -9.287 RON | -6.290 RON | -11.107 RON | -6.750 RON | -10.609 RON | -5.911 RON | 3.067 RON | 4.827 RON | 34.907 RON | 35.134 RON |
| Datorii totale | 5.400 RON | 21.100 RON | 6.600 RON | 27.383 RON | 39.644 RON | 38.411 RON | 29.170 RON | 23.490 RON | 34.895 RON | 24.951 RON | 25.194 RON | 19.561 RON | 12.214 RON | 51.114 RON | 8.092 RON | 1.856 RON |
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 |