Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.
Atribuiri înregistrate
Valoare totală atribuită
Autorități contractante
Atribuiri publicate între 11 ian. 2016 și 1 oct. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 20.673 atribuiri.
Furnizare solutie multisuprafete 750ml- dr.Stephan Care&More
PACHET PRODUSE DE CURATENIE
Produse de curatenie
PROSOP HARTIE MONOROLA 100M 2 str
PACHET PRODUSE DE CURATENIE CF 16413761
DEZINFECTANT GEL TOALETA 5L-MISAVAN PROFESIONAL DECLORNET
Produse de curatenie
PACHET PRODUSE DE CURATENIE - gr.24
PACHET PRODUSE DE CURATENIE CF 23200826
PACHET PRODUSE DE CURATENIE CF 5250321
PACHET PRODUSE DE CURATENIE CF 5250320
achizitie produse curatenie
Produse de curatenie
PACHET PRODUSE DE CURATENIE CF 2734130
PACHET PRODUSE DE CURATENIE CF 1000077410
Pachet produse catering CF 1000077289
PACHET PRODUSE DE CURATENIE CF 16108785
PACHET PRODUSE DE CURATENIE CF 1000076360
PACHET PRODUSE DE CURATENIE CF 1000077301
PACHET PRODUSE DE CURATENIE CF 23200819
Furnizare pachet produse implementare program masa sanatoasă
Produse de curatenie
PACHET PRODUSE DE CURATENIE CF 1000077322
PACHET PRODUSE DE CURATENIE CF 1000077151 Numar de referinta: R.M-1000077151
PACHET PRODUSE DE CURATENIE CF 1836703
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 25 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/26784173
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-10-05.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: OTEA CIPRIAN IONEL
Prin: OTEA CIPRIAN IONEL
Prin: OTEA CIPRIAN IONEL
Prin: OTEA CIPRIAN IONEL
Prin: OTEA CIPRIAN IONEL
Prin: OTEA CIPRIAN IONEL
Prin: OTEA CIPRIAN IONEL
Prin: OTEA CIPRIAN IONEL
Prin: OTEA CIPRIAN IONEL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
180.430.757 RON
Profit net
2.189.931 RON
Capitaluri proprii
30.713.980 RON
Număr mediu salariați
322
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 182.231.936 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|
Comparație cu 1516 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 100% dintre firmele comparabile
Peste 97% dintre firmele comparabile
Peste 100% dintre firmele comparabile
Peste 53% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2022 |
|---|
| 2023 |
|---|
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | 2.243.960 RON | 5.123.359 RON | 21.456.140 RON | 26.552.979 RON | 30.404.075 RON | 33.818.701 RON | 44.590.130 RON | 54.442.041 RON | 65.555.442 RON | 78.915.198 RON | 101.373.647 RON | 113.143.948 RON | 143.472.416 RON | 155.885.170 RON | 173.515.558 RON | 180.430.757 RON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | 152.772 RON | 238.919 RON | 210.098 RON | 96.979 RON | 441.184 RON | 255.490 RON | 666.040 RON | 752.770 RON | 1.347.067 RON | 1.838.569 RON | 9.042.731 RON | 6.243.718 RON | 10.356.876 RON | 7.653.985 RON | 8.146.168 RON | 2.189.931 RON |
| Total active | 725.212 RON | 2.023.717 RON | 6.206.414 RON | 7.980.612 RON | 8.708.508 RON | 11.211.566 RON | 15.260.641 RON | 22.014.239 RON | 28.574.646 RON | 33.125.610 RON | 52.392.676 RON | 76.572.571 RON | 89.911.955 RON | 95.585.193 RON | 94.776.172 RON | 99.285.237 RON |
| Active imobilizate | 238 RON | — | 5.757 RON | 13.046 RON | 16.551 RON | 1.488.130 RON | 2.928.630 RON | 6.650.864 RON | 8.328.441 RON | 9.739.197 RON | 16.111.682 RON | 39.401.972 RON | 44.450.582 RON | 45.638.528 RON | 44.401.296 RON | 46.418.632 RON |
| Active circulante | 724.974 RON | 2.023.717 RON | 6.200.657 RON | 7.967.566 RON | 8.691.957 RON | 9.723.436 RON | 12.332.011 RON | 15.363.375 RON | 20.246.205 RON | 23.386.413 RON | 36.280.994 RON | 37.170.599 RON | 45.461.373 RON | 49.946.665 RON | 50.374.876 RON | 52.866.605 RON |
| Capitaluri proprii | 153.272 RON | 392.191 RON | 602.289 RON | 559.268 RON | 445.953 RON | 338.798 RON | 767.002 RON | 1.398.189 RON | 3.037.992 RON | 4.439.208 RON | 13.319.610 RON | 16.179.021 RON | 19.973.897 RON | 24.527.882 RON | 28.524.050 RON | 30.713.980 RON |
| Datorii totale | 571.940 RON | 1.631.526 RON | 5.673.886 RON | 7.497.413 RON | 8.354.452 RON | 10.978.125 RON | 14.609.370 RON | 20.742.794 RON | 25.639.644 RON | 28.824.166 RON | 39.283.615 RON | 60.538.432 RON | 70.243.729 RON | 71.880.311 RON | 67.200.610 RON | 70.087.012 RON |
| Număr mediu salariați | 14 | 15 | 82 | 131 | 138 | 156 | 186 | 234 | 258 | 269 | 269 | 282 | 293 | 317 | 333 | 322 |