Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/26864280
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: OANCĂ MIHAELA NICOLETA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
767.760 RON
Profit net
234.850 RON
Capitaluri proprii
318.746 RON
Număr mediu salariați
7
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.275.574 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 184.912 RON | 621.885 RON | 618.741 RON | 561.175 RON | 510.796 RON | 584.983 RON | 692.678 RON | 899.772 RON | 950.486 RON | 1.110.177 RON | 1.431.406 RON | 1.653.452 RON | 1.399.556 RON | 705.929 RON | 882.262 RON | 767.760 RON |
| Profit net | -50.508 RON | -20.148 RON | -1.269 RON | 10.634 RON | -32.191 RON | 31.458 RON | 78.425 RON | 160.165 RON | 147.610 RON | 287.228 RON | 407.525 RON | 426.406 RON | 44.972 RON |
Comparație cu 526 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 80), pentru anul 2025.
Peste 58% dintre firmele comparabile
Peste 76% dintre firmele comparabile
Peste 62% dintre firmele comparabile
Peste 54% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -105.719 RON |
| 71.786 RON |
| 234.850 RON |
| Total active | 122.595 RON | 110.470 RON | 104.862 RON | 135.233 RON | 69.486 RON | 108.529 RON | 201.199 RON | 368.847 RON | 497.943 RON | 459.523 RON | 958.273 RON | 666.854 RON | -281.052 RON | 47.803 RON | 218.626 RON | 360.130 RON |
|---|
| Active imobilizate | 5.582 RON | 4.591 RON | 1.399 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | 70.600 RON | 0 RON | — | — | — | 5.570 RON |
|---|
| Active circulante | 117.013 RON | 105.879 RON | 103.463 RON | 135.233 RON | 69.486 RON | 108.529 RON | 201.199 RON | 368.847 RON | 497.943 RON | 459.523 RON | 887.673 RON | 666.854 RON | -281.052 RON | 47.803 RON | 218.626 RON | 354.560 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 49.492 RON | 29.344 RON | 28.076 RON | 38.796 RON | 6.605 RON | 38.063 RON | 116.489 RON | 276.653 RON | 424.263 RON | 388.551 RON | 796.076 RON | 545.414 RON | 164.276 RON | 12.111 RON | 83.897 RON | 318.746 RON |
|---|
| Datorii totale | 73.103 RON | 84.177 RON | 77.726 RON | 100.037 RON | 64.057 RON | 70.466 RON | 84.710 RON | 92.194 RON | 73.680 RON | 70.972 RON | 162.926 RON | 121.440 RON | -445.328 RON | 35.692 RON | 134.729 RON | 41.384 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 34 | 40 | 42 | 38 | 40 | 36 | 34 | 35 | 35 | 33 | 36 | 36 | 28 | 14 | 12 | 7 |
|---|