Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/26925868
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: IOTI TAŞCU
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
5.479 RON
Profit net
-5.735 RON
Capitaluri proprii
-18.368 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2023 (regresie liniară pe anii raportați): 55.777 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 99.268 RON | 4.297 RON | 57.813 RON | 143.033 RON | 182.853 RON | 317.468 RON | 45.471 RON | 40.252 RON | 75.255 RON | 71.825 RON | 61.981 RON | 73.398 RON | 5.479 RON | — | — | — |
| Profit net | 30.792 RON | -1.196 RON | 27.953 RON | 101.047 RON | 138.571 RON | 189.948 RON | 19.997 RON | 21.535 RON | 40.596 RON | 56.698 RON | 49.884 RON | 65.122 RON | 134 RON | -8.867 RON | -4.184 RON |
Comparație cu 1011 firme din județul Tulcea care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2022.
Peste 8% dintre firmele comparabile
Peste 33% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -5.735 RON |
| Total active | 47.074 RON | 36.314 RON | 72.361 RON | 181.422 RON | 318.454 RON | 580.522 RON | 560.730 RON | 555.283 RON | 34.929 RON | 77.036 RON | 118.905 RON | 10.939 RON | 6.637 RON | 1.601 RON | 4.704 RON | 9.597 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | 22.557 RON | 16.112 RON | 9.667 RON | 3.222 RON | — | — | — | — | — | 3.103 RON | 2.069 RON |
|---|
| Active circulante | 47.074 RON | 36.314 RON | 72.361 RON | 181.422 RON | 318.454 RON | 557.965 RON | 544.618 RON | 545.616 RON | 31.707 RON | 77.036 RON | 118.905 RON | 10.939 RON | 6.637 RON | 1.601 RON | 1.601 RON | 7.528 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 30.992 RON | 29.796 RON | 57.749 RON | 158.795 RON | 297.366 RON | 487.314 RON | 507.310 RON | 528.845 RON | 10.494 RON | 67.192 RON | 117.076 RON | 284 RON | 418 RON | -8.449 RON | -12.633 RON | -18.368 RON |
|---|
| Datorii totale | 16.082 RON | 6.518 RON | 14.612 RON | 22.627 RON | 21.088 RON | 93.208 RON | 53.420 RON | 26.438 RON | 24.435 RON | 9.844 RON | 1.829 RON | 10.655 RON | 6.219 RON | 10.050 RON | 17.337 RON | 27.965 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — |
|---|