Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/26930686
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: GAL CORINA CONSTANŢA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
330.938 RON
Profit net
19.375 RON
Capitaluri proprii
-183.086 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 253.043 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 152.457 RON | 323.154 RON | 228.138 RON | 109.203 RON | 128.083 RON | 251.093 RON | 226.232 RON | 189.850 RON | 232.830 RON | 190.275 RON | 65.409 RON | 160.427 RON | 278.873 RON | 237.397 RON | 299.081 RON | 330.938 RON |
| Profit net | 13.474 RON | -18.148 RON | -10.422 RON | 9.680 RON | 2.335 RON | 20.418 RON | 76.479 RON | 23.374 RON | 53.306 RON | 26.069 RON | -16.453 RON | -4.526 RON | 12.421 RON |
Comparație cu 4004 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 58% dintre firmele comparabile
Peste 62% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 57% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -416.155 RON |
| 25.486 RON |
| 19.375 RON |
| Total active | 184.383 RON | 234.755 RON | 270.526 RON | 338.427 RON | 508.275 RON | 595.113 RON | 703.406 RON | 754.018 RON | 886.807 RON | 1.056.072 RON | 1.103.039 RON | 1.169.098 RON | 1.285.788 RON | 998.041 RON | 1.083.386 RON | 1.119.073 RON |
|---|
| Active imobilizate | 4.360 RON | 7.326 RON | 7.326 RON | 7.326 RON | 7.326 RON | 7.326 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 180.023 RON | 227.429 RON | 263.200 RON | 331.101 RON | 500.949 RON | 587.787 RON | 703.406 RON | 754.018 RON | 886.807 RON | 1.056.072 RON | 1.103.039 RON | 1.169.098 RON | 1.285.788 RON | 998.041 RON | 1.083.386 RON | 1.119.073 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 13.674 RON | -4.474 RON | -14.896 RON | -5.215 RON | -2.880 RON | 17.538 RON | 94.017 RON | 117.391 RON | 170.697 RON | 196.766 RON | 180.313 RON | 175.787 RON | 188.208 RON | -227.947 RON | -202.461 RON | -183.086 RON |
|---|
| Datorii totale | 170.709 RON | 239.229 RON | 285.422 RON | 343.642 RON | 511.155 RON | 577.575 RON | 609.389 RON | 636.627 RON | 716.110 RON | 859.306 RON | 922.726 RON | 993.311 RON | 1.097.580 RON | 1.225.988 RON | 1.285.847 RON | 1.302.159 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 4 | 2 | 1 | 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 |
|---|