Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 7 oct. 2016 și 10 mar. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 43 atribuiri.
Servicii de cadastru si intabulare pentru imobilul din str. Somesului, nr.1A, Sector 1, Bucuresti
Servicii de cadastru si intabulare pentru imobilul din str.Buzias, nr.23, Sector 1, Bucuresti
Servicii de cadastru si intabulare pentru imobilul din str. Ciresoaia, nr.70, Sector 1, Bucuresti
Servicii de realizare relevee constructii (masuratori interioare) cladiri cu suprafata sub 300 mp
Servicii de realizare relevee constructii (masuratori interioare)
Masuratori cadastrale
ACHIZITIONAREA DE SERVICII DE CADASTRARE, INTABULARE, SI ACTUALIZARE CARTI FUNCIARE
Servicii de cadastrare si intabulare imobile aflate pe domeniul public al SECTORULUI 5.
Servicii masuratori pentru cadastru si intabulare ale imobilelor apartinand Municipiului Bucuresti
ACHIZITIONAREA DE SERVICII DE CADASTRU SI INTABULARE PENTRU IMOBILUL DIN SOSEAUA ALEXANDRIEI NR. 1
Servicii intocmire dosar cadastru si intabulare conform masuratori anterior efectuate
Servicii cadastrare si intabulare pentru imobilele aflate în domeniul public şi privat al UAT
Servicii de realizare relevee constructii
Servicii intocmire dosar cadastru si intabulare conform masuratori anterior efectuate
Servicii cadastrare si intabulare pentru imobilele aflate în domeniul public şi privat al UAT
Servicii Cadastrale
Servicii de cadastru si intabulare imobil Str. Zetari, sector 5, Bucuresti
Intocmire dosar de cadastru si intabulare
Suport tehnic si juridic in materie de cadastru si carte funciara
Servicii de realizare cadastru si intabulare Cinematograf Festival
Servicii cadastrare si intabulare pe baza de comanda
Studii topografice pentru realizarea a 242 de amplasamente puncte subterane de colectare selectivă
SERVICII DE CADASTRU SI INTABULARE
Achizitie servicii de cadastru imobile intravilan
Masuratori topografice si documentatii cadastrale- strazi si terenuri fara constructii
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/26962955
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: PĂUN VLAD
Prin: PĂUN VLAD
Prin: PĂUN VLAD
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.190.084 RON
Profit net
44.019 RON
Capitaluri proprii
634.829 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 935.234 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 22.905 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 47.240 RON | 157.980 RON | 171.221 RON | 183.318 RON | 265.824 RON | 269.823 RON | 576.923 RON | 663.795 RON | 440.858 RON | 635.607 RON | 913.046 RON | 1.190.084 RON |
| Profit net | -3.560 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 44.874 RON | 150.865 RON | 137.192 RON | 109.836 RON | 148.337 RON | 111.327 RON | 400.020 RON | 460.717 RON | 177.425 RON | 346.037 RON | 447.551 RON |
Comparație cu 152 firme din județul Ialomiţa care au același domeniu de activitate (CAEN 71), pentru anul 2025.
Peste 93% dintre firmele comparabile
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 100% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 44.019 RON |
| Total active | 1.625 RON | 851 RON | 851 RON | 851 RON | 46.944 RON | 200.928 RON | 338.539 RON | 100.172 RON | 251.651 RON | 127.846 RON | 479.238 RON | 525.724 RON | 216.350 RON | 466.091 RON | 840.768 RON | 889.025 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 18.548 RON | 23.557 RON | 59.488 RON | 200.371 RON | 188.504 RON | 564.707 RON |
|---|
| Active circulante | 1.625 RON | 851 RON | 851 RON | 851 RON | 46.944 RON | 200.928 RON | 338.539 RON | 100.172 RON | 251.651 RON | 127.846 RON | 460.690 RON | 502.167 RON | 156.862 RON | 265.720 RON | 652.264 RON | 324.318 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -3.360 RON | -3.360 RON | -3.360 RON | -3.360 RON | 41.514 RON | 192.379 RON | 329.571 RON | 80.036 RON | 228.373 RON | 111.527 RON | 400.220 RON | 472.068 RON | 188.777 RON | 346.237 RON | 590.810 RON | 634.829 RON |
|---|
| Datorii totale | 4.985 RON | 4.211 RON | 4.211 RON | 4.211 RON | 5.430 RON | 8.549 RON | 8.968 RON | 20.136 RON | 23.278 RON | 16.319 RON | 79.018 RON | 53.656 RON | 27.573 RON | 119.854 RON | 249.958 RON | 257.318 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |
|---|