Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/26969325
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
470.058 RON
Profit net
-40.457 RON
Capitaluri proprii
43.735 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2021 (regresie liniară pe anii raportați): 528.018 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 26.357 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 483.219 RON | 469.074 RON | 470.058 RON | — |
| Profit net | 16.581 RON | -6.508 RON | -175 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | -41 RON | 0 RON | 121.359 RON | 69.561 RON | 9.533 RON | -40.457 RON |
| Total active | 17.662 RON | 10.644 RON | 10.538 RON | 10.232 RON | 10.232 RON | 10.232 RON | 10.191 RON | 10.191 RON | 178.071 RON |
Comparație cu 66 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 38), pentru anul 2020.
Peste 62% dintre firmele comparabile
Peste 35% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 143.106 RON |
| 249.202 RON |
| 240.583 RON |
| Active circulante | 17.662 RON | 10.644 RON | 10.538 RON | 10.232 RON | 10.232 RON | 10.232 RON | 10.191 RON | 10.191 RON | 178.071 RON | 143.106 RON | 249.202 RON | 240.583 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 16.781 RON | 10.273 RON | 10.097 RON | 10.097 RON | 10.097 RON | 10.097 RON | 10.056 RON | 10.056 RON | 131.414 RON | 74.658 RON | 84.192 RON | 43.735 RON |
|---|
| Datorii totale | 881 RON | 371 RON | 441 RON | 135 RON | 135 RON | 135 RON | 135 RON | 135 RON | 46.657 RON | 68.448 RON | 165.010 RON | 196.848 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | 1 | 2 | — | — |
|---|