Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/26995650
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-10-05.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: CALIN CRINA MĂRIOARA
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
0 RON
Profit net
-1.419 RON
Capitaluri proprii
-163.437 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 4.534 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|
Comparație cu 1339 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 2% dintre firmele comparabile
Peste 29% dintre firmele comparabile
Peste 5% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2022 |
|---|
| 2023 |
|---|
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | 14.100 RON | 32.519 RON | 42.058 RON | 15.222 RON | 7.602 RON | 7.840 RON | 6.180 RON | 1.921 RON | 1.052 RON | 5.507 RON | 5.654 RON | 4.452 RON | 3.650 RON | 5.071 RON | 43.317 RON | 0 RON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | -163 RON | -1.261 RON | 650 RON | -5.417 RON | -8.308 RON | -8.102 RON | -9.647 RON | -13.424 RON | -22.975 RON | -28.791 RON | -13.378 RON | -1.883 RON | -14.849 RON | -14.128 RON | -20.543 RON | -1.419 RON |
| Total active | 8.904 RON | 19.843 RON | 10.915 RON | 19.877 RON | 31.436 RON | 46.237 RON | 59.389 RON | 66.747 RON | 75.446 RON | 80.735 RON | 72.852 RON | 68.643 RON | 65.338 RON | 65.832 RON | 2.206 RON | 0 RON |
| Active imobilizate | 961 RON | 961 RON | 961 RON | 961 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 7.943 RON | 18.882 RON | 9.954 RON | 18.916 RON | 31.436 RON | 46.237 RON | 59.389 RON | 66.747 RON | 75.446 RON | 80.735 RON | 72.852 RON | 68.643 RON | 65.338 RON | 65.832 RON | 2.206 RON | 0 RON |
| Capitaluri proprii | 37 RON | -1.224 RON | -573 RON | -5.991 RON | -14.299 RON | -22.401 RON | -32.048 RON | -45.471 RON | -68.446 RON | -97.237 RON | -110.615 RON | -112.498 RON | -127.347 RON | -141.475 RON | -162.018 RON | -163.437 RON |
| Datorii totale | 8.867 RON | 21.067 RON | 11.488 RON | 25.868 RON | 45.735 RON | 68.638 RON | 91.437 RON | 112.218 RON | 143.892 RON | 177.972 RON | 183.467 RON | 181.141 RON | 192.685 RON | 207.307 RON | 164.224 RON | 163.437 RON |
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |