Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/27057416
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: PĂTRU LIVIU
Prin: PĂTRU LIVIU
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
751.956 RON
Profit net
314.186 RON
Capitaluri proprii
315.686 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 801.386 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 51.899 RON | 91.946 RON | 57.848 RON | 84.824 RON | 216.422 RON | 218.893 RON | 198.122 RON | 212.830 RON | 229.023 RON | 572.579 RON | 527.977 RON | 601.409 RON | 800.902 RON | 598.602 RON | 608.684 RON | 751.956 RON |
| Profit net | 12.760 RON | -33.184 RON | -69.396 RON | -41.072 RON | 101.763 RON | 82.560 RON | 28.930 RON | 96.706 RON | 76.504 RON | 78.163 RON | 22.766 RON | 43.373 RON | 137.746 RON | 266.951 RON |
Comparație cu 156 firme din județul Caraş-Severin care au același domeniu de activitate (CAEN 55), pentru anul 2025.
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 96% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 97% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 429.290 RON |
| 314.186 RON |
| Total active | 32.434 RON | 51.871 RON | 49.440 RON | 50.437 RON | 100.908 RON | 129.114 RON | 210.468 RON | 155.397 RON | 1.090.554 RON | 1.056.486 RON | 936.760 RON | 964.136 RON | 902.428 RON | 818.818 RON | 778.300 RON | 2.846.620 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.040.727 RON | 953.220 RON | 825.274 RON | 698.051 RON | 570.882 RON | 443.805 RON | 39.717 RON | 2.415.448 RON |
|---|
| Active circulante | 32.434 RON | 51.871 RON | 49.440 RON | 50.437 RON | 100.908 RON | 129.114 RON | 210.468 RON | 155.397 RON | 49.827 RON | 103.266 RON | 111.486 RON | 266.085 RON | 331.546 RON | 375.013 RON | 738.583 RON | 431.172 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 12.960 RON | -20.224 RON | -89.620 RON | -130.692 RON | -28.929 RON | 53.631 RON | 82.611 RON | 98.217 RON | 78.021 RON | 79.679 RON | 24.282 RON | 44.889 RON | 139.263 RON | 271.214 RON | 430.791 RON | 315.686 RON |
|---|
| Datorii totale | 19.474 RON | 72.095 RON | 139.122 RON | 181.129 RON | 53.386 RON | 94.702 RON | 144.444 RON | 52.084 RON | 112.951 RON | 178.377 RON | 246.280 RON | 364.655 RON | 305.175 RON | 216.024 RON | 322.610 RON | 2.477.602 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 5 | 6 | 4 | 3 | 5 | 5 | 3 | 4 | 10 | 9 | 11 | 7 | 1 | 1 | 1 |
|---|