Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/27091914
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
179.848 RON
Profit net
-57.847 RON
Capitaluri proprii
-18.936 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 115.208 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 13.469 RON | 25.940 RON | 12.454 RON | 14.936 RON | 21.359 RON | 87.326 RON | 56.467 RON | 84.864 RON | 54.365 RON | 34.459 RON | 25.981 RON | 91.472 RON | 86.364 RON | 82.866 RON | 179.848 RON |
| Profit net | 2.062 RON | 4.432 RON | 1.587 RON | 4 RON | 572 RON | 17.583 RON | 21.092 RON | 26.427 RON | 27.979 RON | 6.727 RON | 28.006 RON | 54.272 RON | 37.917 RON | 13.388 RON | -57.847 RON |
| Total active |
Comparație cu 182 firme din județul Ialomiţa care au același domeniu de activitate (CAEN 56), pentru anul 2025.
Peste 42% dintre firmele comparabile
Peste 16% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 9.650 RON |
| 16.062 RON |
| 27.919 RON |
| 32.136 RON |
| 49.095 RON |
| 42.060 RON |
| 63.471 RON |
| 101.946 RON |
| 123.948 RON |
| 164.970 RON |
| 186.741 RON |
| 252.801 RON |
| 280.008 RON |
| 314.082 RON |
| 172.700 RON |
| Active imobilizate | 456 RON | 323 RON | 209 RON | 95 RON | — | — | — | — | — | 284 RON | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 9.194 RON | 15.739 RON | 27.710 RON | 32.041 RON | 49.095 RON | 42.060 RON | 63.471 RON | 101.946 RON | 123.948 RON | 164.686 RON | 186.741 RON | 252.801 RON | 280.008 RON | 314.082 RON | 172.700 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 2.262 RON | 6.694 RON | 8.281 RON | 8.285 RON | 8.857 RON | 26.440 RON | 47.532 RON | 73.959 RON | 101.938 RON | 145.328 RON | 173.334 RON | 227.606 RON | 265.522 RON | 278.910 RON | -18.936 RON |
|---|
| Datorii totale | 7.388 RON | 9.368 RON | 19.638 RON | 23.851 RON | 40.238 RON | 15.620 RON | 15.939 RON | 27.987 RON | 22.010 RON | 19.642 RON | 13.407 RON | 25.195 RON | 14.486 RON | 35.172 RON | 191.636 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|