Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/27260908
Firmă aflată în procedură de insolvență
Registrul Comerțului înregistrează o procedură de insolvență, reorganizare judiciară sau faliment pentru această firmă. Verificați situația la zi înainte de a încheia un contract.
Stare în registru: faliment
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
143.571 RON
Profit net
-63.242 RON
Capitaluri proprii
-138.490 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 232.768 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2019 | 2020 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 23.569 RON | 58.980 RON | 70.091 RON | 67.338 RON | 112.296 RON | 99.484 RON | 154.215 RON | 204.527 RON | 245.078 RON | 143.571 RON |
| Profit net | -1.063 RON | -2.265 RON | 32.764 RON | 7.609 RON | 18.319 RON | 2.441 RON | 2.778 RON | 4.316 RON | -37.621 RON | -63.242 RON |
| Total active | 10.966 RON | 10.460 RON | 56.319 RON | 60.912 RON | 79.854 RON | 97.305 RON | 97.222 RON | 37.943 RON | 43.021 RON | 64.960 RON |
| Active imobilizate | — |
Comparație cu 284 firme din județul Maramureş care au același domeniu de activitate (CAEN 10), pentru anul 2023.
Peste 37% dintre firmele comparabile
Peste 7% dintre firmele comparabile
Peste 41% dintre firmele comparabile
Peste 27% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 3.600 RON |
| 3.600 RON |
| Active circulante | 10.966 RON | 10.460 RON | 56.319 RON | 60.912 RON | 79.854 RON | 97.305 RON | 97.222 RON | 37.943 RON | 39.421 RON | 61.360 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -863 RON | -2.065 RON | 39.800 RON | 47.409 RON | 65.728 RON | 68.169 RON | 70.947 RON | 27.118 RON | -10.503 RON | -138.490 RON |
|---|
| Datorii totale | 11.829 RON | 12.525 RON | 16.519 RON | 13.503 RON | 14.126 RON | 29.136 RON | 26.275 RON | 10.825 RON | 53.524 RON | 203.450 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | — | 1 | 1 | 2 | 4 | 4 | 6 | 2 |
|---|