Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 8 aug. 2018 și 20 aug. 2021.
Servicii de dezinsectie, dezinfectie si deratizare
Servicii deratizare la SFO Codlea
DEZINFECTIE, DEZINSECTIE
deratizare,dezinsectie,dezinfectie
Servicii de deratizare
Servicii de deratizare
Servicii de deratizare
90923000-3 Servicii de deratizare
Servicii de deratizare
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/27265999
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
331.997 RON
Profit net
134.508 RON
Capitaluri proprii
896.976 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 305.229 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 94.864 RON | 144.215 RON | 105.372 RON | 102.364 RON | 60.297 RON | 79.463 RON | 83.652 RON | 112.569 RON | 136.690 RON | 135.280 RON | 230.536 RON | 231.105 RON | 173.807 RON | 236.768 RON | 401.268 RON | 331.997 RON |
| Profit net | 40.682 RON | 11.801 RON | -5.605 RON | 24.223 RON | -55.367 RON | -8.337 RON | 9.172 RON | 41.160 RON | 44.523 RON | 53.760 RON | 138.527 RON | 142.673 RON | 100.350 RON | 134.386 RON |
Comparație cu 309 firme din județul Braşov care au același domeniu de activitate (CAEN 81), pentru anul 2025.
Peste 72% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 62% dintre firmele comparabile
Peste 86% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 249.944 RON |
| 134.508 RON |
| Total active | 46.927 RON | 88.839 RON | 107.247 RON | 114.710 RON | 45.935 RON | 63.721 RON | 44.271 RON | 64.855 RON | 111.758 RON | 164.266 RON | 303.369 RON | 398.837 RON | 492.220 RON | 635.675 RON | 994.283 RON | 1.098.946 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | 1.871 RON | 802 RON | — | — | 3.382 RON | 483 RON | — | 8.400 RON | 3.600 RON | — | — | 129.834 RON | 95.212 RON |
|---|
| Active circulante | 46.927 RON | 88.839 RON | 107.247 RON | 112.839 RON | 45.133 RON | 63.721 RON | 44.271 RON | 61.473 RON | 111.275 RON | 164.266 RON | 294.969 RON | 395.237 RON | 492.220 RON | 635.675 RON | 864.449 RON | 1.003.734 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 40.882 RON | 52.683 RON | 47.078 RON | 71.302 RON | 15.935 RON | 7.597 RON | 16.768 RON | 57.928 RON | 102.451 RON | 103.212 RON | 241.739 RON | 284.412 RON | 384.762 RON | 519.148 RON | 769.092 RON | 896.976 RON |
|---|
| Datorii totale | 7.658 RON | 36.156 RON | 60.169 RON | 43.408 RON | 30.000 RON | 56.124 RON | 27.503 RON | 6.927 RON | 9.307 RON | 61.054 RON | 61.660 RON | 114.436 RON | 107.469 RON | 116.538 RON | 225.202 RON | 201.981 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 |
|---|