Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
CS

CRESSPO SISTEM COMIMPEX SRL

Sat Stoenești, Comuna Florești-Stoenești, Giurgiu
sediu expiratProfil nerevendicat
CUI
27316626
Nr. reg.
J40/8730/2013
Înființată
25/08/2010
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
4120

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

1,5 mil. RON

2012

Profit net

38,8 K RON

2012

Angajați

22

2012

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Formă juridică
SRL

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(2)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Companii conectate

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Istoric

  1. 2010-08-30

    Înregistrare în scopuri de TVA

  2. 25/08/2010

    Înființarea companiei

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. Str. SFATULUI, Nr. 6B, Sector 0, Sat Stoenești, Comuna Florești-Stoenești, Giurgiu, Romania
Telefon
0763388897
Cod poștal
087220
Data înregistrării
25/08/2010

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/27316626

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei CRESSPO SISTEM COMIMPEX SRL este 27316626.

CRESSPO SISTEM COMIMPEX SRL este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J40/8730/2013, din data de 25/08/2010.

CRESSPO SISTEM COMIMPEX SRL are sediul social la adresa Str. Str. SFATULUI, Nr. 6B, Sector 0, Sat Stoenești, Comuna Florești-Stoenești, Giurgiu, România.

Activitatea principală este CAEN 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.

Nu, CRESSPO SISTEM COMIMPEX SRL nu este în prezent înregistrată în scopuri de TVA.

Da, conform datelor publice ANAF, CRESSPO SISTEM COMIMPEX SRL este activă.

În 2012, CRESSPO SISTEM COMIMPEX SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.544.492 RON, cu 22 angajați.

Companii similare

DUMMAR DURABIL CONSTRUCT SRL
Sat Floreşti, Comuna Floreşti-Stoeneşti
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
SLCNEW CONSTRUCT S.R.L.
Municipiul Giurgiu
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
MARIGIN CONSTRUCT SRL
Loc. Bolintin-Vale, Oraş Bolintin-Vale
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
ARTGRUP CONSTRUCT 2008 S.R.L.
Sat Floreşti, Comuna Floreşti-Stoeneşti
Același județ
Vezi profilul
NIK CONS CONSTRUCT S.R.L.
Sat Căscioarele, Comuna Găiseni
Același județ
Vezi profilul
VIT CONSTRUCT SELECT S.R.L.
Sat Ghionea, Comuna Ulmi
Același județ
Vezi profilul
MIH-BAR CONSTRUCT SRL
Sat Floreşti, Comuna Floreşti-Stoeneşti
Același județ
Vezi profilul
NAVI EXPERT CONSTRUCT S.R.L.
Sat Grădinari, Comuna Grădinari
Același județ
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
DUMMAR DURABIL CONSTRUCT SRLSat Floreşti, Comuna Floreşti-StoeneştiGiurgiuLucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
SLCNEW CONSTRUCT S.R.L.Municipiul GiurgiuGiurgiuLucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
MARIGIN CONSTRUCT SRLLoc. Bolintin-Vale, Oraş Bolintin-ValeGiurgiuLucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
ARTGRUP CONSTRUCT 2008 S.R.L.Sat Floreşti, Comuna Floreşti-StoeneştiGiurgiuLucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
NIK CONS CONSTRUCT S.R.L.Sat Căscioarele, Comuna GăiseniGiurgiuLucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
VIT CONSTRUCT SELECT S.R.L.Sat Ghionea, Comuna UlmiGiurgiuLucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
MIH-BAR CONSTRUCT SRLSat Floreşti, Comuna Floreşti-StoeneştiGiurgiuLucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
NAVI EXPERT CONSTRUCT S.R.L.Sat Grădinari, Comuna GrădinariGiurgiuLucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Contact

0763388897

Str. Str. SFATULUI, Nr. 6B, Sector 0 · Sat Stoenești, Comuna Florești-Stoenești, Giurgiu

Situație financiară

Anul 2012

Cifră de afaceri
1.544.492 RON+133%
Profit net
38.796 RON−63%
Angajați
22
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
30 aug. 2010

Verificat ultima dată la 27 iul. 2026

Explorează

  • Firme din Giurgiu
  • Firme din Stoenești
  • Firme cu același domeniu: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • Neplătitor de TVA

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.

Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).

  • B & M SUPREM FASHION DESIGN SRLBucureşti · radiată

    Prin: STANCU AURICĂ

  • HOME IDEA SOLUTIONS SRLBucureşti · radiată

    Prin: FURTUNĂ ANA-MARIA-ANTOANETA

  • LUXOL OPTICA MEDICALA SRLIlfov · radiată

    Prin: STANCU AURICĂ

  • MAR CONF CONSTRUCT SRLBucureşti · radiată

    Prin: FURTUNĂ ANA-MARIA-ANTOANETA

  • OBD TUNING S.R.L.Ilfov · radiată

    Prin: STANCU AURICĂ

  • P.C. ENERGO SRLBucureşti · radiată

    Prin: STANCU AURICĂ

  • RITTAS CONSTRUCT S.R.L.Bucureşti

    Prin: STANCU AURICĂ

Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.

  • Lichiditate curentă sub 1 (0.9) — activele circulante nu acoperă datoriile
  • Ultima situație financiară depusă este pentru 2012

Cifră de afaceri

1.544.492 RON

132,9%

Profit net

38.796 RON

-63,2%

Capitaluri proprii

350.884 RON

12,4%

Număr mediu salariați

22

-26,7%

Proiecție cifră de afaceri 2013 (regresie liniară pe anii raportați): 1.960.614 RON

60din 100Risc mediu — clasa B

Cum a fost calculat

  • LichiditateSlabă6/25
  • CapitalizareExcelentă25/25
  • ProfitabilitateAcceptabilă15/25
  • TendințăMixtă14/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2012

Lichiditate curentă
0,9

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
0,9

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
39,4 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
2,5 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
6,7 %
Cifră de afaceri / salariat
70.204 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator201020112012
Cifră de afaceri479.625 RON663.125 RON1.544.492 RON
Profit net206.367 RON105.521 RON38.796 RON
Total active

Comparație cu 206 firme din județul Giurgiu care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2012.

  • Cifră de afaceri1.544.492 RON
    P25 714 RONMediană 67.068 RONP75 281.437 RON

    Peste 92% dintre firmele comparabile

  • Profit net38.796 RON
    P25 -9.923 RONMediană 0 RONP75 12.316 RON

    Peste 89% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați22
    P25 2Mediană 4P75 9

    Peste 89% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat70.204 RON
    P25 25.357 RONMediană 63.009 RONP75 115.454 RON

    Peste 54% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă
450.788 RON
423.064 RON
579.149 RON
Active imobilizate75.362 RON340.740 RON373.767 RON
Active circulante375.426 RON82.324 RON205.382 RON
Capitaluri proprii206.567 RON312.088 RON350.884 RON
Datorii totale244.221 RON110.976 RON228.265 RON
Număr mediu salariați43022