Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/27379187
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MOROŞANU FLORENTIN-SILVIU
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
270.345 RON
Profit net
26.064 RON
Capitaluri proprii
-31.358 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 364.343 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 6.782 RON | 41.638 RON | 107.495 RON | 84.842 RON | 110.985 RON | 146.287 RON | 128.122 RON | 192.794 RON | 298.514 RON | 299.401 RON | 293.413 RON | 298.891 RON | 296.790 RON | 293.900 RON | 264.208 RON | 270.345 RON |
| Profit net | -6.481 RON | -20.703 RON | -28.712 RON | -53.620 RON | -59.632 RON | -17.957 RON | -35.153 RON | -47.748 RON | 15.829 RON | 2.097 RON | 47.510 RON | 66.896 RON |
Comparație cu 3408 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 67% dintre firmele comparabile
Peste 73% dintre firmele comparabile
Peste 23% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 60.072 RON |
| 21.595 RON |
| 323 RON |
| 26.064 RON |
| Total active | 3.894 RON | 9.692 RON | 10.387 RON | 51.988 RON | 62.622 RON | 117.303 RON | 93.972 RON | 95.667 RON | 126.751 RON | 168.814 RON | 161.357 RON | 53.582 RON | 14.792 RON | 21.012 RON | 51.872 RON | 50.348 RON |
|---|
| Active imobilizate | 751 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | 1.455 RON | 416 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 3.143 RON | 9.692 RON | 10.387 RON | 51.988 RON | 62.622 RON | 117.303 RON | 92.517 RON | 95.251 RON | 126.751 RON | 168.814 RON | 161.357 RON | 53.582 RON | 14.792 RON | 21.012 RON | 51.872 RON | 50.348 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -6.281 RON | -26.984 RON | -55.696 RON | -109.316 RON | -168.948 RON | -186.906 RON | -222.060 RON | -269.807 RON | -253.978 RON | -251.881 RON | -204.372 RON | -135.146 RON | -75.074 RON | -53.479 RON | -57.422 RON | -31.358 RON |
|---|
| Datorii totale | 10.175 RON | 36.676 RON | 66.083 RON | 161.304 RON | 231.570 RON | 304.209 RON | 316.032 RON | 365.474 RON | 380.729 RON | 420.695 RON | 365.729 RON | 188.728 RON | 89.866 RON | 74.491 RON | 109.294 RON | 81.706 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 3 | 4 | 5 | — | — | — | 5 | 6 | 5 | 3 | 2 | 3 | 4 | 4 | 2 |
|---|