Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/27442420
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
702 RON
Profit net
-1.173 RON
Capitaluri proprii
-382.899 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 574.644 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 187.754 RON | 4.657.957 RON | 1.746.938 RON | 4.584.121 RON | 5.171.001 RON | 3.900.036 RON | 574.415 RON | — | — | — | — | — | — | 702 RON |
| Profit net | 2.204 RON | 47.578 RON | 45.012 RON | 46.448 RON | 33.432 RON | -327.414 RON | -107.637 RON | -26.582 RON | -2.390.226 RON | -2.471 RON | -2.690 RON | -1.548 RON | -1.220 RON | -1.173 RON |
| Total active |
Comparație cu 373 firme din județul Giurgiu care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2024.
Peste 8% dintre firmele comparabile
Peste 29% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 272.160 RON |
| 2.650.948 RON |
| 2.905.723 RON |
| 1.191.058 RON |
| 1.443.671 RON |
| 1.127.874 RON |
| 1.053.894 RON |
| 648.923 RON |
| 646.346 RON |
| 646.996 RON |
| 623.623 RON |
| 521.120 RON |
| 520.841 RON |
| 521.890 RON |
| Active imobilizate | 729 RON | 578 RON | 427 RON | 276 RON | 151 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 271.431 RON | 2.650.370 RON | 2.905.296 RON | 1.190.782 RON | 1.443.520 RON | 1.127.874 RON | 1.053.894 RON | 648.923 RON | 646.346 RON | 646.996 RON | 623.623 RON | 521.120 RON | 520.841 RON | 521.890 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 2.404 RON | 49.982 RON | 94.994 RON | 141.442 RON | 174.875 RON | -167.093 RON | -333.183 RON | -359.765 RON | -2.749.991 RON | -2.752.461 RON | -378.957 RON | -380.505 RON | -381.726 RON | -382.899 RON |
|---|
| Datorii totale | 269.756 RON | 2.600.966 RON | 2.810.729 RON | 1.049.616 RON | 1.268.796 RON | 1.294.967 RON | 1.387.077 RON | 1.008.688 RON | 1.011.347 RON | 1.014.467 RON | 1.002.580 RON | 901.625 RON | 902.567 RON | 904.789 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 3 | 1 | — | — | — | — | — | — |
|---|