Brivio
Loading…

Datele tale, decizia ta

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

  • Niciun script de analiză sau marketing nu rulează înainte să decizi — nici măcar în fundal.
  • Fiecare categorie este o decizie separată. Acceptarea uneia nu le acceptă pe celelalte.
  • Îți poți schimba sau retrage alegerea oricând, dintr-un singur clic.

Alege ce putem păstra pe dispozitivul tău

Folosim cookie-uri esențiale. Pe celelalte le pornim doar dacă ești de acord.Folosim cookie-uri esențiale pentru funcționarea platformei și, doar cu acordul tău, cookie-uri funcționale, de analiză sau de marketing. Nimic neesențial nu se încarcă fără consimțământul tău. Detalii în Politica de cookie-uri

Strict necesare

Autentificare, securitate (CSRF), preferință de limbă și temă, reținerea alegerii tale privind consimțământul. Întotdeauna active.

Funcționale

Rețin preferințe suplimentare (ex. setări de afișare) pentru o experiență îmbunătățită.

Analiză

Ne ajută să înțelegem cum este folosit site-ul (statistici agregate). Nu se încarcă fără acordul tău.

Marketing

Folosite pentru publicitate personalizată de către terți. Nu se încarcă fără acordul tău.

Sari la conținutul principal
Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio

Facturare, contabilitate și declarații ANAF într-un singur loc — pentru firme și cabinetele lor contabile.

ANAF e-FacturaeIDAS SESGDPREU hosting

Produs

  • Funcționalități
  • Prețuri
  • Integrări
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Brivio AI

Soluții

  • Pentru freelanceri & PFA
  • Pentru firme mici & SRL-uri
  • Pentru contabili & cabinete
  • Pentru magazine online
  • Pentru firme de construcții
  • Înființare firmă
  • Găsește un contabil
  • Alternative la alte programe
  • Integrări

Instrumente gratuite

  • Calculator TVA
  • Calculator salariu
  • Calculator taxe PFA
  • PFA, SRL sau micro?
  • Impozit pe chirie și dividende
  • Model de factură
  • Verificare CUI
  • Validator e-Factura
  • Validare IBAN
  • Validare CIF
  • Curs BNR azi
  • Catalogul firmelor
  • Topul firmelor
  • Legislație
  • Barometrul Brivio
  • Ghid fiscal 2027
  • Termene fiscale

Resurse

  • Documentație
  • Blog
  • Noutăți fiscale
  • Comunitate
  • Centru de ajutor
  • API
  • Aplicații
  • Noutăți
  • Status
  • Securitate & Trust
  • Program de afiliere

Companie

  • Despre noi
  • Cariere
  • Contact
  • Identitate vizuală
  • Pentru cabinete de contabilitate

Legal

  • Centru legal
  • Confidențialitate
  • Termeni
  • Cookies
  • GDPR
  • Sub-procesatori
  • Litigii consumatori (ANPC/SAL)
  • Reclamații
  • Transparență AI
  • Securitate
  • Schimbarea furnizorului
  • Date de identificare
  • Termeni program de afiliere
  • Securitate & Trust
  • Metodologie și surse
Brivio

© 2026 Brivio. Toate drepturile rezervate.

Interactive Media Solutions S.R.L. · CUI 37237457 · Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România · J18/241/2017 · +40 755 667 632

ANPC — Soluționarea Alternativă a Litigiilor (SAL)ANPC — Autoritatea Națională pentru Protecția Consumatorilor
GitHub

Brivio este operat de Interactive Media Solutions S.R.L. • CUI 37237457 • Reg. Com. J18/241/2017 • Sediul social: Str. 23 August nr. 1B, Et. 1, Ap. 8, Târgu Jiu, jud. Gorj, România • Contact: legal@brivio.ro • Autoritatea de supraveghere date: ANSPDCP (dataprotection.ro) • Protecția consumatorilor: ANPC (anpc.ro)

Brivio
  • Prețuri
ConectareÎncepe acum
A

ALTACCES SRL

Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
funcțiune Plătitor de TVAProfil nerevendicat
CUI
27454440
Nr. reg.
J12/1591/2010
Înființată
10 ian. 2010
Formă juridică
SRL
Cod CAEN
4222

Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.

Revendică firma
Cifră de afaceri

1,1 mil. RON

2025

Profit net

60,8 K RON

2025

Angajați

3

2025

Despre companie

Această companie nu a adăugat încă o descriere.

Activitate CAEN
4222 — Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
Formă juridică
SRL
Administrație fiscală
Administrația Județeană a Finanțelor Publice Cluj

Situație fiscală

Evoluție financiară

Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor

Analiză financiară

Comparație cu domeniul

Asociați și administratori

administrator(1)

Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).

Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.

Companii conectate

Recenzii și evaluare

—Nicio recenzie încă
Autentifică-te pentru a lăsa o recenzie
Nicio recenzie încă. Fii primul care evaluează această companie.

Contracte de achiziții publice

Atribuiri înregistrate

1

Valoare totală atribuită

29.500 RON

Autorități contractante

1

Atribuiri publicate între 13 aug. 2024 și 13 aug. 2024.

DA36296490SEAP
Potrivit după CUI

Servicii revizie și reparații echipamente sistem sonorizare stadion Cluj Arena

Autoritatea contractantă
JUDETUL CLUJ (CONSILIUL JUDETEAN)
Valoare atribuită:
29.500 RON
Publicat:
13 aug. 2024

Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 2 nov. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.

Istoric

  1. 01/10/2010

    Înființarea companiei

  2. 2010-10-08

    Înregistrare în scopuri de TVA

Sediu & contact

Harta este încărcată de la Google, care își setează propriile cookie-uri. Acceptă cookie-urile de marketing pentru a o afișa aici.Deschide în Google Maps
Adresă
Str. PORUMBELELOR, Nr. 9, Et. 2, Ap. 6, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, Romania
Telefon
0742960341
Data înregistrării
01/10/2010

Prezența online

Registre și directoare

ListaFirme.roTermene.roRisCo.roConfidas.roListaFirme.euOpenCorporatesNorth Data

Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.

Surse oficiale

ANAF (Mfinanțe)OficialONRC (Registrul Comerțului)Oficial

Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.

Profilul Brivio — linkul canonic

/companies/27454440

Întrebări frecvente

Codul unic de înregistrare (CUI) al firmei ALTACCES SRL este 27454440.

ALTACCES SRL este înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J12/1591/2010, din data de 01/10/2010.

ALTACCES SRL are sediul social la adresa Str. PORUMBELELOR, Nr. 9, Et. 2, Ap. 6, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, România.

Activitatea principală este CAEN 4222 — Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații.

Da, ALTACCES SRL este înregistrată în scopuri de TVA din data de 2010-10-08.

Da, conform datelor publice ANAF, ALTACCES SRL este activă.

În 2025, ALTACCES SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.091.205 RON, cu 3 angajați.

Companii similare

ORESI ENERGY SRL
Mun. Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
ENERGY CRAFTERS S.R.L.
Sat Jucu de Sus, Comuna Jucu
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
FAN TELECOM TECHNOLOGY S.R.L.
Mun. Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
IMK CONSULTING SRL
Municipiul Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
INFRA-TELECOM CONSTRUCT S.R.L.
Municipiul Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
MACSERVICES S.R.L.
Municipiul Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
TELCONNECT S.R.L.
Municipiul Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
NETCONSTRUCT VEST S.R.L.
Mun. Cluj-Napoca
Același județDimensiune similară
Vezi profilul
Comparație între companii similare
CompanieLocalitateJudețActivitate
ORESI ENERGY SRLMun. Cluj-NapocaCluj—
ENERGY CRAFTERS S.R.L.Sat Jucu de Sus, Comuna JucuClujLucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
FAN TELECOM TECHNOLOGY S.R.L.Mun. Cluj-NapocaCluj—
IMK CONSULTING SRLMunicipiul Cluj-NapocaClujLucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
INFRA-TELECOM CONSTRUCT S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaClujLucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
MACSERVICES S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaClujLucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
TELCONNECT S.R.L.Municipiul Cluj-NapocaClujLucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
NETCONSTRUCT VEST S.R.L.Mun. Cluj-NapocaCluj—

Contact

0742960341

Str. PORUMBELELOR, Nr. 9, Et. 2, Ap. 6 · Municipiul Cluj-Napoca, Cluj

Situație financiară

Anul 2025

Cifră de afaceri
1.091.205 RON−4%
Profit net
60.825 RON−82%
Angajați
3
Vezi toți anii

Date de registru

Plătitor TVA din
8 oct. 2010
Formă de organizare
PERSOANA JURIDICA
Formă de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Administrație fiscală
Administrația Județeană a Finanțelor Publice Cluj

Verificat ultima dată la 5 oct. 2026

Explorează

  • Firme din Cluj
  • Firme din Cluj-Napoca
  • Firme cu același domeniu: Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
  • Reactivat de ANAFla 17.02.2017
  • Plătitor de TVAdin 08.10.2010

Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-10-05.

Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).

  • GREEN VOLT SERVICES S.R.L.Cluj · radiată

    Prin: IARMENCO OCTAVIAN

  • NOTI NICHE S.R.L.Cluj · radiată

    Prin: IARMENCO OCTAVIAN

Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.

Cifră de afaceri

1.091.205 RON

-4,3%

Profit net

60.825 RON

-81,8%

Capitaluri proprii

1.016.418 RON

-6,1%

Număr mediu salariați

3

0,0%

Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.433.555 RON

65din 100Risc mediu — clasa B

Cum a fost calculat

  • LichiditateAcceptabilă14/25
  • CapitalizareExcelentă25/25
  • ProfitabilitateBună20/25
  • TendințăÎn scădere6/25

Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.

Indicatori financiari 2025

Lichiditate curentă
1,33

prag ≥ 1

Lichiditate rapidă
1,33

prag ≥ 0,8

Grad de îndatorare
26,7 %

prag ≤ 80%

Marjă netă
5,6 %
Marjă brută
—
Rentabilitatea activelor (ROA)
4,4 %
Cifră de afaceri / salariat
363.735 RON
Durata medie de încasare
—

Situații financiare pe ani

Indicator201020112012201320142015201620172018201920202021

Comparație cu 242 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 42), pentru anul 2025.

  • Cifră de afaceri1.091.205 RON
    P25 145.390 RONMediană 749.091 RONP75 4.778.438 RON

    Peste 56% dintre firmele comparabile

  • Profit net60.825 RON
    P25 -573 RONMediană 58.388 RONP75 405.287 RON

    Peste 50% dintre firmele comparabile

  • Număr salariați3
    P25 1Mediană 3P75 9

    Peste 55% dintre firmele comparabile

  • Cifră de afaceri / salariat363.735 RON
    P25 139.916 RONMediană 265.615 RONP75 548.121 RON

    Peste 62% dintre firmele comparabile

Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.

Verificare sancțiuni internaționale

Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.

E firma ta?

Listeaz-o în directorul de furnizori Brivio — gratuit, verificată în registru, în câteva minute.

Listează această firmă
2022
2023
2024
2025
Cifră de afaceri55.660 RON155.155 RON104.588 RON133.825 RON415.628 RON603.284 RON713.448 RON875.241 RON801.044 RON713.667 RON959.046 RON1.395.953 RON1.114.584 RON1.170.717 RON1.140.624 RON1.091.205 RON
Profit net-16.107 RON-30.602 RON-34.758 RON-4.597 RON53.075 RON-31.265 RON8.215 RON-82.766 RON143.233 RON-150.091 RON114.522 RON172.260 RON375.094 RON263.307 RON334.062 RON60.825 RON
Total active43.526 RON61.395 RON21.658 RON6.878 RON147.164 RON201.577 RON163.059 RON218.595 RON204.507 RON149.876 RON257.174 RON337.880 RON772.703 RON980.494 RON1.209.130 RON1.379.233 RON
Active imobilizate349 RON————48.141 RON1.965 RON7.571 RON9.787 RON20.941 RON15.712 RON14.076 RON461.474 RON563.797 RON520.348 RON888.267 RON
Active circulante43.177 RON61.395 RON21.658 RON6.878 RON147.164 RON153.436 RON161.094 RON211.024 RON194.720 RON128.935 RON241.462 RON323.804 RON311.229 RON416.697 RON688.782 RON490.966 RON
Capitaluri proprii-15.907 RON-46.509 RON-81.267 RON-85.863 RON-32.788 RON-64.053 RON-55.839 RON-138.604 RON4.628 RON-145.462 RON-30.941 RON141.319 RON516.413 RON779.720 RON1.082.260 RON1.016.418 RON
Datorii totale59.433 RON107.904 RON102.925 RON92.741 RON180.212 RON266.354 RON261.189 RON389.881 RON232.186 RON336.576 RON288.704 RON196.649 RON258.595 RON203.377 RON130.336 RON368.111 RON
Număr mediu salariați2344267788674533