Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/27541520
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
2.566.424 RON
Profit net
52.425 RON
Capitaluri proprii
439.165 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 2.791.826 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|
Comparație cu 13728 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 90% dintre firmele comparabile
Peste 73% dintre firmele comparabile
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 84% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2022 |
|---|
| 2023 |
|---|
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | 32.416 RON | 294.816 RON | 793.535 RON | 438.464 RON | 1.255.033 RON | 908.770 RON | 1.637.327 RON | 1.463.116 RON | 1.611.920 RON | 1.617.159 RON | 1.607.381 RON | 1.539.459 RON | 2.139.431 RON | 2.455.230 RON | 2.678.137 RON | 2.566.424 RON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | 2.884 RON | 4.039 RON | -21.612 RON | -30.295 RON | 11.590 RON | -61.996 RON | 122.585 RON | 55.800 RON | 6.963 RON | 1.930 RON | 3.505 RON | 6.871 RON | 154.593 RON | 127.134 RON | 35.882 RON | 52.425 RON |
| Total active | 217.252 RON | 704.746 RON | 673.146 RON | 1.142.391 RON | 575.221 RON | 510.592 RON | 430.721 RON | 605.628 RON | 710.536 RON | 941.307 RON | 1.184.402 RON | 1.198.404 RON | 1.261.517 RON | 1.511.970 RON | 1.624.706 RON | 1.668.573 RON |
| Active imobilizate | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 77.862 RON | 63.917 RON | 52.946 RON |
| Active circulante | 217.252 RON | 704.746 RON | 673.146 RON | 1.142.391 RON | 575.221 RON | 510.592 RON | 430.721 RON | 605.628 RON | 710.536 RON | 941.307 RON | 1.184.402 RON | 1.198.404 RON | 1.261.517 RON | 1.434.108 RON | 1.560.789 RON | 1.615.627 RON |
| Capitaluri proprii | 3.084 RON | 7.123 RON | -14.489 RON | -44.784 RON | -33.194 RON | -95.190 RON | 27.394 RON | 83.194 RON | 90.157 RON | 92.087 RON | 95.592 RON | 102.463 RON | 257.057 RON | 384.191 RON | 420.072 RON | 439.165 RON |
| Datorii totale | 214.168 RON | 697.623 RON | 687.635 RON | 1.187.175 RON | 608.415 RON | 605.782 RON | 403.327 RON | 522.434 RON | 620.379 RON | 849.220 RON | 1.088.831 RON | 1.095.966 RON | 1.004.460 RON | 1.127.829 RON | 1.204.634 RON | 1.229.408 RON |
| Număr mediu salariați | 4 | 7 | 7 | 7 | 8 | 4 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 |