Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 16 sept. 2025 și 22 sept. 2025.
nstructaj PSI-SU
Instructaj PSI
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/27627290
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: IRIMESCU IOAN
Prin: IRIMESCU IOAN
Prin: IRIMESCU IOAN
Prin: IRIMESCU IOAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
123.790 RON
Profit net
62.315 RON
Capitaluri proprii
102.724 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 114.240 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 4.199 RON | 8.180 RON | 13.770 RON | 24.705 RON | 30.210 RON | 49.010 RON | 48.260 RON | 47.790 RON | 50.570 RON | 37.540 RON | 65.860 RON | 74.375 RON | 100.250 RON | 109.170 RON | 123.790 RON |
| Profit net | -2.529 RON | -10.847 RON | -1.639 RON | 4.222 RON | 13.078 RON | 5.231 RON | 34.830 RON | 32.619 RON | 23.657 RON | 26.699 RON | 12.282 RON | 54.237 RON | 57.159 RON | 51.776 RON |
Comparație cu 57 firme din județul Vaslui care au același domeniu de activitate (CAEN 82), pentru anul 2025.
Peste 39% dintre firmele comparabile
Peste 58% dintre firmele comparabile
Peste 42% dintre firmele comparabile
Peste 70% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 67.061 RON |
| 62.315 RON |
| Total active | 2.470 RON | 2.647 RON | 2.444 RON | 4.381 RON | 6.521 RON | 10.916 RON | 38.233 RON | 49.675 RON | 76.110 RON | 103.315 RON | 115.607 RON | 157.110 RON | 115.987 RON | 172.473 RON | 118.780 RON | 119.663 RON |
|---|
| Active imobilizate | 773 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 11.667 RON | 8.167 RON | 78.333 RON | 72.833 RON | 70.000 RON | 71.589 RON | 70.855 RON |
|---|
| Active circulante | 1.697 RON | 2.647 RON | 2.444 RON | 4.381 RON | 6.521 RON | 10.916 RON | 38.233 RON | 49.675 RON | 76.110 RON | 91.648 RON | 107.440 RON | 78.777 RON | 43.154 RON | 102.473 RON | 47.191 RON | 48.808 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -2.329 RON | -13.176 RON | -14.815 RON | -10.593 RON | 2.485 RON | 7.716 RON | 35.030 RON | 44.949 RON | 68.606 RON | 99.676 RON | 111.958 RON | 153.913 RON | 111.072 RON | 162.848 RON | 93.909 RON | 102.724 RON |
|---|
| Datorii totale | 4.799 RON | 15.823 RON | 17.259 RON | 14.974 RON | 4.036 RON | 3.200 RON | 3.203 RON | 4.726 RON | 7.504 RON | 3.639 RON | 3.649 RON | 3.197 RON | 4.915 RON | 9.625 RON | 24.871 RON | 16.939 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|