Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/27662328
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (3 persoane verificate).
Prin: CRĂCIUN IONICA
Prin: CRĂCIUN IONICA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
579.350 RON
Profit net
-53.273 RON
Capitaluri proprii
-60.354 RON
Număr mediu salariați
7
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 537.005 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 21.473 RON | 111.989 RON | 152.932 RON | 184.372 RON | 148.963 RON | 187.327 RON | 199.367 RON | 216.985 RON | 304.891 RON | 307.085 RON | 370.860 RON | 383.518 RON | 464.483 RON | 446.223 RON | 579.350 RON |
| Profit net | 10.607 RON | -16.107 RON | 2.590 RON | 4.457 RON | -15.709 RON | -5.694 RON | 12.170 RON | -3.760 RON | 1.076 RON | -6.962 RON | -10.593 RON | -15.086 RON | 10.776 RON | -58.473 RON |
Comparație cu 17 firme din județul Tulcea care au același domeniu de activitate (CAEN 36), pentru anul 2024.
Peste 24% dintre firmele comparabile
Peste 24% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 13% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -53.273 RON |
| Total active | 30.449 RON | 14.256 RON | 18.469 RON | 15.997 RON | 15.550 RON | 9.244 RON | 22.553 RON | 21.852 RON | 28.583 RON | 36.319 RON | 37.630 RON | 33.563 RON | 60.152 RON | 50.753 RON | 78.330 RON |
|---|
| Active imobilizate | 1.765 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 28.684 RON | 14.256 RON | 18.469 RON | 15.997 RON | 15.550 RON | 9.244 RON | 22.553 RON | 21.852 RON | 28.583 RON | 36.319 RON | 37.630 RON | 33.563 RON | 60.152 RON | 50.753 RON | 78.330 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 10.807 RON | -5.300 RON | -2.710 RON | -8.753 RON | 5.538 RON | -156 RON | 12.013 RON | 8.253 RON | 9.329 RON | 2.366 RON | 11.775 RON | -3.311 RON | 7.463 RON | -58.689 RON | -60.354 RON |
|---|
| Datorii totale | 5.077 RON | 4.978 RON | 7.495 RON | 18.097 RON | 8.668 RON | 8.943 RON | 10.540 RON | 13.599 RON | 19.254 RON | 33.953 RON | 25.855 RON | 36.874 RON | 52.689 RON | 109.442 RON | 138.684 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 7 | 7 | 7 | 8 | 8 | — | 6 | 7 | 7 |
|---|