Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/27772797
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
850.661 RON
Profit net
302.340 RON
Capitaluri proprii
580.163 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 425.746 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 59.779 RON | 326.349 RON | 646.647 RON | 2.118.928 RON | 288.597 RON | 183.042 RON | 24.440 RON | 15.548 RON | 30.504 RON | 16.722 RON | 44.720 RON | 416.655 RON | 816.009 RON | 850.661 RON |
| Profit net | 6.059 RON | 45.941 RON | -13.195 RON | -77.578 RON | 25.099 RON | -17.923 RON | 14.162 RON | 15.047 RON | 29.515 RON | 11.470 RON | 37.008 RON | -40.733 RON | 15.964 RON | 302.340 RON |
| Total active | 95.557 RON |
Comparație cu 305 firme din județul Călăraşi care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 59% dintre firmele comparabile
Peste 86% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 892.145 RON |
| 1.355.960 RON |
| 1.304.279 RON |
| 1.508.137 RON |
| 1.715.632 RON |
| 1.711.322 RON |
| 1.717.348 RON |
| 1.713.749 RON |
| 1.365.577 RON |
| 1.474.106 RON |
| 1.837.503 RON |
| 1.448.631 RON |
| 891.911 RON |
| Active imobilizate | — | 37.483 RON | 27.705 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 10.500 RON |
|---|
| Active circulante | 95.557 RON | 854.662 RON | 1.328.255 RON | 1.304.279 RON | 1.508.137 RON | 1.715.632 RON | 1.711.322 RON | 1.717.348 RON | 1.713.749 RON | 1.365.577 RON | 1.474.106 RON | 1.837.503 RON | 1.448.631 RON | 881.411 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 16.059 RON | 61.999 RON | 48.805 RON | -28.773 RON | -3.675 RON | -21.598 RON | -7.436 RON | 7.612 RON | 37.127 RON | 48.597 RON | 89.405 RON | 353.823 RON | 369.787 RON | 580.163 RON |
|---|
| Datorii totale | 79.498 RON | 830.146 RON | 1.307.155 RON | 1.333.052 RON | 1.511.812 RON | 1.737.230 RON | 1.718.758 RON | 1.709.736 RON | 1.676.622 RON | 1.316.980 RON | 1.384.701 RON | 1.483.680 RON | 1.078.844 RON | 311.748 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 2 | 3 | — | 1 | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 |
|---|