Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/27775688
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
11.136 RON
Profit net
3.920 RON
Capitaluri proprii
-164.355 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 5.129 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 34.597 RON | 65.819 RON | 4.392 RON | — | — | 0 RON | — | 0 RON | 120 RON | 9.918 RON | 16.441 RON | 19.271 RON | 7.065 RON | 11.136 RON |
| Profit net | -8.977 RON | -7.277 RON | 37.222 RON | -35.804 RON | -49.375 RON | -48.165 RON | -33.808 RON | -22.372 RON | -15.460 RON | 1.433 RON | -843 RON | 588 RON | 10.518 RON | 2.883 RON | 3.920 RON |
Comparație cu 97 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 77), pentru anul 2025.
Peste 22% dintre firmele comparabile
Peste 58% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Total active | 765 RON | 6.217 RON | 38.558 RON | 80.694 RON | 51.672 RON | 40.784 RON | 16.817 RON | 7.898 RON | 3.340 RON | 13.340 RON | 12.712 RON | 13.552 RON | 25.299 RON | 28.354 RON | 32.420 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | 70.805 RON | 51.287 RON | 38.733 RON | 16.429 RON | 7.530 RON | 3.068 RON | 0 RON | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 765 RON | 6.217 RON | 38.558 RON | 9.889 RON | 385 RON | 2.051 RON | 388 RON | 368 RON | 272 RON | 13.340 RON | 12.712 RON | 13.552 RON | 25.299 RON | 28.354 RON | 32.420 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -8.777 RON | -16.054 RON | 21.168 RON | -14.636 RON | -64.011 RON | -112.177 RON | -145.985 RON | -168.357 RON | -183.817 RON | -182.384 RON | -183.227 RON | -182.639 RON | -171.158 RON | -168.275 RON | -164.355 RON |
|---|
| Datorii totale | 9.542 RON | 22.271 RON | 17.390 RON | 95.330 RON | 115.683 RON | 152.961 RON | 162.802 RON | 176.255 RON | 187.157 RON | 195.867 RON | 195.939 RON | 196.191 RON | 196.457 RON | 196.629 RON | 196.775 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — |
|---|