Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/27795154
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
59.506 RON
Profit net
-24.283 RON
Capitaluri proprii
-129.819 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 25.946 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 110 RON | 54.957 RON | 43.935 RON | 17.320 RON | 39.621 RON | 12.647 RON | 10.918 RON | 12.819 RON | 13.562 RON | 10.776 RON | 26.969 RON | 32.239 RON | 20.659 RON | 15.800 RON | 16.619 RON | 59.506 RON |
| Profit net | -577 RON | 1.605 RON | 545 RON | 1.904 RON | -33.192 RON | -12.117 RON | -1.049 RON | 682 RON | 427 RON | -154 RON | 172 RON | -4.114 RON | -11.979 RON |
Comparație cu 378 firme din județul Bistriţa-Năsăud care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 17% dintre firmele comparabile
Peste 11% dintre firmele comparabile
Peste 6% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -33.765 RON |
| -14.095 RON |
| -24.283 RON |
| Total active | 1.534 RON | 12.336 RON | 7.828 RON | 10.300 RON | -3.250 RON | 3.135 RON | 25.224 RON | 10.655 RON | 10.642 RON | 15.851 RON | 18.286 RON | 19.857 RON | 67.210 RON | 65.082 RON | 32.347 RON | 170.078 RON |
|---|
| Active circulante | 1.534 RON | 12.336 RON | 7.828 RON | 10.300 RON | -3.250 RON | 3.135 RON | 25.224 RON | 10.655 RON | 10.642 RON | 15.851 RON | 18.286 RON | 19.857 RON | 67.210 RON | 65.082 RON | 32.347 RON | 170.078 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -377 RON | 1.228 RON | 1.773 RON | 3.677 RON | -29.515 RON | -41.632 RON | -42.681 RON | -41.999 RON | -41.572 RON | -41.726 RON | -41.554 RON | -45.649 RON | -57.646 RON | -91.411 RON | -105.536 RON | -129.819 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.911 RON | 11.108 RON | 9.069 RON | 6.623 RON | 26.265 RON | 44.767 RON | 67.905 RON | 52.654 RON | 52.214 RON | 57.577 RON | 59.840 RON | 65.506 RON | 124.856 RON | 156.493 RON | 137.883 RON | 299.897 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 2 | 4 | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 |
|---|