Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 25 ian. 2019 și 25 ian. 2019.
Contract
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/27896647
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: VASILIU ANGELA
Prin: VASILIU ANGELA
Prin: VASILIU ANGELA
Prin: VASILIU ANGELA
Prin: VASILIU ANGELA
Prin: VASILIU ANGELA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
97.830 RON
Profit net
-1.366 RON
Capitaluri proprii
94.036 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2019 (regresie liniară pe anii raportați): 705.723 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 333.249 RON | 144.962 RON | 427.970 RON | 610.784 RON | 1.310.365 RON | 497.800 RON | 97.830 RON | — | — | — |
| Profit net | -5.989 RON | 898 RON | 33.753 RON | 57.419 RON | 54.687 RON | 62.910 RON | 104.591 RON | 21.031 RON | -22.045 RON | -8.534 RON | -1.366 RON |
| Total active | 5.044 RON | 262.570 RON | 51.378 RON | 146.303 RON | 538.981 RON | 482.741 RON | 1.190.554 RON | 1.103.751 RON | 1.070.955 RON | 1.064.178 RON | 762.930 RON |
Comparație cu 625 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 71), pentru anul 2018.
Peste 41% dintre firmele comparabile
Peste 36% dintre firmele comparabile
Peste 47% dintre firmele comparabile
Peste 45% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 21.557 RON | 21.557 RON | 21.557 RON |
|---|
| Active circulante | 5.044 RON | 262.570 RON | 51.378 RON | 146.303 RON | 538.981 RON | 482.741 RON | 1.190.554 RON | 1.103.751 RON | 1.049.398 RON | 1.042.621 RON | 741.373 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -5.789 RON | -4.891 RON | 28.963 RON | 86.382 RON | 141.069 RON | 63.270 RON | 104.951 RON | 125.982 RON | 103.936 RON | 95.402 RON | 94.036 RON |
|---|
| Datorii totale | 5.833 RON | 267.461 RON | 24.915 RON | 59.921 RON | 232.450 RON | 419.471 RON | 827.526 RON | 653.825 RON | 643.075 RON | 644.832 RON | 344.950 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | — | — |
|---|