Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 29 mai 2024 și 24 nov. 2025.
JALUZELE VERTICALE
REPARATII SI INLOCUIRE MECANISME JALUZELE
REPARATII SI INLOCUIRE MECANISME JALUZELE
PLASE DE TANTARI
JALUZELE VERTICALE
JALUZELE VERTICALE
INLOCUIRE USI PVC DETELIORATE
MONTAJ
AVIZIERE
AVIZIERE
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/27903108
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
97.946 RON
Profit net
-20.290 RON
Capitaluri proprii
-45.789 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 94.144 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 93.831 RON | 70.081 RON | 60.305 RON | 67.859 RON | 141.202 RON | 40.666 RON | 60.850 RON | 118.069 RON | 63.720 RON | 89.143 RON | 90.561 RON | 95.247 RON | 50.680 RON | 122.042 RON | 97.946 RON |
| Profit net | -3.392 RON | -1.897 RON | -3.550 RON | 1.371 RON | 10.761 RON | -6.555 RON | -827 RON | 3.097 RON | -7.157 RON | 694 RON | -2.823 RON | -10.095 RON | -3.647 RON | -1.679 RON |
Comparație cu 153 firme din județul Caraş-Severin care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 26% dintre firmele comparabile
Peste 32% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 18% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -20.290 RON |
| Total active | 6.404 RON | 4.355 RON | 2.881 RON | 1.278 RON | 5.264 RON | 1.576 RON | 3.401 RON | 5.684 RON | 3.286 RON | 7.624 RON | 837 RON | 5.938 RON | 3.398 RON | 16.124 RON | 17.486 RON |
|---|
| Active imobilizate | 5.774 RON | 4.195 RON | 2.621 RON | 1.047 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 630 RON | 160 RON | 260 RON | 231 RON | 5.264 RON | 1.576 RON | 3.401 RON | 5.684 RON | 3.286 RON | 7.624 RON | 837 RON | 5.938 RON | 3.398 RON | 16.124 RON | 17.486 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -3.192 RON | -5.089 RON | -8.639 RON | -7.269 RON | 3.493 RON | -3.062 RON | -3.889 RON | -792 RON | -7.949 RON | -7.255 RON | -10.078 RON | -20.173 RON | -23.820 RON | -25.499 RON | -45.789 RON |
|---|
| Datorii totale | 9.596 RON | 9.444 RON | 11.520 RON | 8.547 RON | 1.771 RON | 4.638 RON | 7.290 RON | 6.476 RON | 11.235 RON | 14.879 RON | 10.915 RON | 26.111 RON | 27.218 RON | 41.623 RON | 63.275 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 |
|---|