Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 21 oct. 2016 și 26 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 171 atribuiri.
DIFERENTA DEZINSECTIE
DEZINSECTIE +DERATIZARE
Servicii de dezinfectie si de dezinsectie
SERVICII DE DEZINSECTIE SI DERATIZARE
Servicii dezinsectie
Servicii dezinfectie
Servicii dezinsectie
Servicii dezinsectie
Servicii Deratizare si Dezinsectie 1039 Boboc
Servicii dezinsectie
SERVICII DERATIZARE-DEZINSECTIE
Servicii dezinfectie
Servicii dezinsectie
SERVICII DERATIZARE-DEZINSECTIE
Servicii deratizare si dezinsectie -60
Servicii dezinfectie
SERVICII DEZINSECTIE, DEZINFECTIE SI DERATIZARE
SERVICII DDD
Servicii de deratizare
Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (
Servicii deratizare
Servicii deratizare
Servicii dezinfectie
Servicii dezinsectie
Servicii deratizare + Servicii dezinfectie + Servicii dezinsectie
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/27911712
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-01.
Cifră de afaceri
176.528 RON
Profit net
110.471 RON
Capitaluri proprii
70.711 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 134.130 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 130.171 RON | 10.200 RON | 63.181 RON | 99.095 RON | 36.326 RON | 42.024 RON | 59.717 RON | 53.135 RON | 115.295 RON | 123.761 RON | 74.329 RON | 115.443 RON | 131.616 RON | 176.528 RON |
| Profit net | 53.600 RON | -18.849 RON | 5.057 RON | 48.158 RON | 19.896 RON | 24.542 RON | 14.277 RON | 29.272 RON | 79.927 RON | 92.491 RON | 45.247 RON | 72.569 RON | 77.880 RON | 110.471 RON |
| Total active | 64.798 RON | 50.691 RON |
Comparație cu 548 firme din județul Buzău care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2025.
Peste 37% dintre firmele comparabile
Peste 68% dintre firmele comparabile
Peste 9% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 40.541 RON |
| 105.812 RON |
| 106.066 RON |
| 131.303 RON |
| 128.118 RON |
| 161.767 RON |
| 136.718 RON |
| 194.327 RON |
| 137.939 RON |
| 84.593 RON |
| 82.074 RON |
| 80.025 RON |
| Active imobilizate | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | 0 RON | 4.477 RON | 4.022 RON | 3.567 RON | 3.111 RON |
|---|
| Active circulante | 64.798 RON | 50.691 RON | 40.541 RON | 105.812 RON | 106.066 RON | 131.303 RON | 128.118 RON | 161.767 RON | 136.718 RON | 194.327 RON | 133.462 RON | 80.571 RON | 78.507 RON | 76.914 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 53.800 RON | 34.951 RON | 40.496 RON | 88.268 RON | 105.733 RON | 130.275 RON | 124.552 RON | 161.199 RON | 121.127 RON | 192.618 RON | 133.865 RON | 72.933 RON | 78.120 RON | 70.711 RON |
|---|
| Datorii totale | 10.998 RON | 15.740 RON | 45 RON | 17.544 RON | 333 RON | 1.028 RON | 3.566 RON | 568 RON | 8.580 RON | 1.709 RON | 4.074 RON | 11.660 RON | 3.954 RON | 9.314 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|---|