Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/27937151
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: COTUL SABIN
Prin: COTUL SABIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
174.400 RON
Profit net
111.471 RON
Capitaluri proprii
42.799 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 146.564 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 101.424 RON | 98.716 RON | 111.119 RON | 93.796 RON | 93.796 RON | 93.796 RON | 93.796 RON | 93.796 RON | 102.900 RON | 104.700 RON | 106.860 RON | 125.052 RON | 145.500 RON | 150.200 RON | 174.400 RON |
| Profit net | 31.632 RON | 17.119 RON | 18.457 RON | 7.643 RON | 64.213 RON | 44.610 RON | 63.471 RON | 58.545 RON | 62.110 RON | 62.537 RON | 72.193 RON | 88.482 RON | 105.439 RON | 102.242 RON | 111.471 RON |
| Total active |
Comparație cu 95 firme din județul Bistriţa-Năsăud care au același domeniu de activitate (CAEN 82), pentru anul 2025.
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 43% dintre firmele comparabile
Peste 78% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 34.567 RON |
| 58.282 RON |
| 70.236 RON |
| 78.619 RON |
| 141.809 RON |
| 187.486 RON |
| 249.188 RON |
| 309.776 RON |
| 372.552 RON |
| 433.094 RON |
| 142.424 RON |
| 231.003 RON |
| 337.500 RON |
| 98.944 RON |
| 184.225 RON |
| Active circulante | 34.567 RON | 58.282 RON | 70.236 RON | 78.619 RON | 141.809 RON | 187.486 RON | 249.188 RON | 309.776 RON | 372.552 RON | 433.094 RON | 142.424 RON | 231.003 RON | 337.500 RON | 98.944 RON | 184.225 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 31.832 RON | 48.951 RON | 67.408 RON | 75.050 RON | 139.263 RON | 183.874 RON | 247.345 RON | 305.655 RON | 367.765 RON | 430.302 RON | 139.601 RON | 228.083 RON | 333.522 RON | 67.408 RON | 42.799 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.735 RON | 9.331 RON | 2.828 RON | 3.569 RON | 2.546 RON | 3.612 RON | 1.843 RON | 4.121 RON | 4.787 RON | 2.792 RON | 2.823 RON | 2.920 RON | 3.978 RON | 31.536 RON | 141.426 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | — | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 |
|---|