Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/27970450
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-04.
Cifră de afaceri
161.340 RON
Profit net
127.877 RON
Capitaluri proprii
129.459 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 71.277 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 2.400 RON | 1.550 RON | 600 RON | 7.650 RON | 17.305 RON | 16.141 RON | 17.036 RON | 17.537 RON | 17.554 RON | 18.159 RON | 22.258 RON | 30.122 RON | 32.842 RON | 33.009 RON | 161.340 RON |
| Profit net | -2.426 RON | 1 RON | -948 RON | 497 RON | 10.474 RON | 13.024 RON | 12.386 RON | 14.798 RON | 13.614 RON | 14.630 RON | 18.043 RON | 27.103 RON | 18.612 RON | 17.310 RON | 127.877 RON |
| Total active |
Comparație cu 231 firme din județul Bacău care au același domeniu de activitate (CAEN 69), pentru anul 2025.
Peste 39% dintre firmele comparabile
Peste 72% dintre firmele comparabile
Peste 6% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2.976 RON |
| 2.952 RON |
| 1.835 RON |
| 6.407 RON |
| 18.114 RON |
| 21.136 RON |
| 14.001 RON |
| 16.005 RON |
| 14.943 RON |
| 15.902 RON |
| 19.365 RON |
| 29.657 RON |
| 31.400 RON |
| 39.897 RON |
| 415.260 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | 766 RON | — | — | — | — | 4.120 RON | 2.218 RON | 317 RON | 3.090 RON | 5.866 RON | 2.682 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 2.976 RON | 2.952 RON | 1.835 RON | 5.641 RON | 18.114 RON | 21.136 RON | 14.001 RON | 16.005 RON | 10.823 RON | 13.684 RON | 19.048 RON | 26.567 RON | 25.534 RON | 37.215 RON | 415.260 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -2.226 RON | -2.225 RON | -3.174 RON | -2.466 RON | 8.008 RON | 21.031 RON | 12.878 RON | 15.290 RON | 14.106 RON | 15.122 RON | 18.535 RON | 27.595 RON | 30.013 RON | 17.802 RON | 129.459 RON |
|---|
| Datorii totale | 5.202 RON | 5.177 RON | 5.009 RON | 10.070 RON | 10.106 RON | 105 RON | 1.123 RON | 715 RON | 837 RON | 780 RON | 830 RON | 2.062 RON | 1.387 RON | 22.095 RON | 62.649 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | — | 0 | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|---|