Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/28056761
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-10-05.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: METODIEV SVETLOZAR
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
485.533 RON
Profit net
-62.915 RON
Capitaluri proprii
-314.939 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 603.117 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|
Comparație cu 3151 firme din județul Ilfov care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 49% dintre firmele comparabile
Peste 14% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 47% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2023 |
|---|
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | 27.199 RON | 19.140 RON | 13.463 RON | 12.017 RON | 177.220 RON | 264.438 RON | 376.322 RON | 367.462 RON | 368.389 RON | 221.687 RON | 454.080 RON | 458.695 RON | 417.183 RON | 591.187 RON | 485.533 RON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | -10.158 RON | -9.619 RON | -10.466 RON | -17.071 RON | -17.612 RON | -16.869 RON | -91.582 RON | -109.736 RON | 234.891 RON | -15.239 RON | -10.821 RON | -94.054 RON | -105.400 RON | 21.513 RON | -62.915 RON |
| Total active | 83.837 RON | 89.562 RON | 78.622 RON | 79.388 RON | 138.502 RON | 229.897 RON | 253.336 RON | 356.915 RON | 317.141 RON | 317.325 RON | 495.116 RON | 508.938 RON | 283.982 RON | 417.211 RON | 491.030 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 147 RON | 420 RON | 462 RON | 231 RON |
| Active circulante | 83.837 RON | 89.562 RON | 78.622 RON | 79.388 RON | 138.502 RON | 229.897 RON | 253.336 RON | 356.915 RON | 317.141 RON | 317.325 RON | 495.116 RON | 508.791 RON | 283.562 RON | 416.749 RON | 490.799 RON |
| Capitaluri proprii | -9.958 RON | -19.577 RON | -30.043 RON | -47.114 RON | -64.726 RON | -81.595 RON | -173.177 RON | -282.913 RON | -48.022 RON | -63.261 RON | -74.082 RON | -168.136 RON | -273.536 RON | -252.023 RON | -314.939 RON |
| Datorii totale | 93.795 RON | 109.139 RON | 108.665 RON | 126.502 RON | 203.228 RON | 316.698 RON | 450.168 RON | 643.290 RON | 365.163 RON | 382.258 RON | 581.289 RON | 688.926 RON | 557.518 RON | 669.234 RON | 805.969 RON |
| Număr mediu salariați | — | — | — | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 |