Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/28059920
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: NEMES LEVENTE
Prin: NEMES LEVENTE
Prin: NEMES LEVENTE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
85.836 RON
Profit net
13.055 RON
Capitaluri proprii
19.839 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 88.704 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 95.755 RON | 97.746 RON | 103.299 RON | 86.228 RON | 147.674 RON | 142.209 RON | 114.589 RON | 96.922 RON | 112.517 RON | 100.871 RON | 93.722 RON | 102.514 RON | 77.861 RON | 80.135 RON | 85.836 RON |
| Profit net | -2.870 RON | -3.422 RON | -2.768 RON | 7.060 RON | 14.482 RON | -1.205 RON | -8.097 RON | -5.647 RON | -6.687 RON | 2.609 RON | 1.390 RON | 3.055 RON | 6.051 RON | 11.413 RON | 13.055 RON |
Comparație cu 1149 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 21% dintre firmele comparabile
Peste 43% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Total active | 16.219 RON | 22.433 RON | 25.164 RON | 28.676 RON | 44.905 RON | 22.172 RON | 8.487 RON | 7.454 RON | 9.913 RON | 7.034 RON | 5.886 RON | 5.525 RON | 8.243 RON | 19.152 RON | 27.359 RON |
|---|
| Active imobilizate | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 356 RON | 677 RON |
|---|
| Active circulante | 16.219 RON | 22.433 RON | 25.164 RON | 28.676 RON | 44.905 RON | 22.172 RON | 8.487 RON | 7.454 RON | 9.913 RON | 7.034 RON | 5.886 RON | 5.525 RON | 8.243 RON | 18.796 RON | 26.682 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -2.670 RON | -6.092 RON | -8.860 RON | -1.801 RON | 12.681 RON | 11.476 RON | 829 RON | -4.818 RON | -11.505 RON | -8.896 RON | -7.506 RON | -4.451 RON | 1.600 RON | 13.014 RON | 19.839 RON |
|---|
| Datorii totale | 18.889 RON | 28.525 RON | 34.024 RON | 30.477 RON | 32.224 RON | 10.696 RON | 7.658 RON | 12.272 RON | 21.418 RON | 15.930 RON | 13.392 RON | 9.976 RON | 6.643 RON | 6.138 RON | 7.520 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | — |
|---|