Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/28106355
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: VASS LEVENTE
Prin: VASS LEVENTE
Prin: VASS LEVENTE
Prin: VASS LEVENTE
Prin: VASS LEVENTE
Prin: VASS LEVENTE
Prin: VASS LEVENTE
Prin: VASS LEVENTE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
92.602 RON
Profit net
-1.043 RON
Capitaluri proprii
15.340 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 105.634 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 32.426 RON | 53.470 RON | 42.798 RON | 59.160 RON | 39.920 RON | 54.839 RON | 70.431 RON | 82.471 RON | 72.049 RON | 98.578 RON | 85.862 RON | 105.241 RON | 86.131 RON | 82.990 RON | 92.602 RON |
| Profit net | -8.239 RON | 11.680 RON | 8.906 RON | 3.068 RON | -34.336 RON | -1.354 RON | 16.018 RON | 23.576 RON | 14.696 RON | 33.635 RON | 22.750 RON | 30.267 RON | 22.944 RON | 12.693 RON | -1.043 RON |
Comparație cu 1005 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 74), pentru anul 2025.
Peste 49% dintre firmele comparabile
Peste 22% dintre firmele comparabile
Peste 82% dintre firmele comparabile
Peste 30% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Total active |
|---|
| 7.031 RON |
| 8.766 RON |
| 25.314 RON |
| 41.380 RON |
| 20.044 RON |
| 21.954 RON |
| 40.681 RON |
| 31.864 RON |
| 32.872 RON |
| 43.576 RON |
| 37.337 RON |
| 35.874 RON |
| 41.671 RON |
| 40.175 RON |
| 25.269 RON |
| Active imobilizate | 362 RON | 73 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 6.669 RON | 8.693 RON | 25.314 RON | 41.380 RON | 20.044 RON | 21.954 RON | 40.681 RON | 31.864 RON | 32.872 RON | 43.576 RON | 37.337 RON | 35.874 RON | 41.671 RON | 40.175 RON | 25.269 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -8.039 RON | 3.641 RON | 12.958 RON | 16.026 RON | -18.309 RON | -19.663 RON | -3.646 RON | 11.064 RON | 22.602 RON | 35.185 RON | 30.567 RON | 30.507 RON | 33.995 RON | 30.384 RON | 15.340 RON |
|---|
| Datorii totale | 15.070 RON | 5.125 RON | 12.356 RON | 25.354 RON | 38.353 RON | 41.617 RON | 44.327 RON | 20.800 RON | 10.270 RON | 8.391 RON | 6.770 RON | 5.367 RON | 7.676 RON | 9.791 RON | 9.929 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|