Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/28131685
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ŞEBE GABRIEL
Prin: ŞEBE GABRIEL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
350.198 RON
Profit net
216.979 RON
Capitaluri proprii
74.813 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 209.220 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|
Comparație cu 298 firme din județul Călăraşi care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2025.
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 75% dintre firmele comparabile
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 47% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2023 |
|---|
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | 86.860 RON | 50.000 RON | 106.080 RON | 132.400 RON | 207.363 RON | 124.934 RON | 158.458 RON | 80.932 RON | 117.300 RON | 163.749 RON | 197.293 RON | 213.986 RON | 148.500 RON | 29.500 RON | 350.198 RON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | 60.245 RON | 42.059 RON | 76.469 RON | 86.108 RON | 125.414 RON | 9.696 RON | 51.809 RON | 19.291 RON | -41.050 RON | 4.931 RON | 31.449 RON | 5.567 RON | -148.127 RON | 194 RON | 216.979 RON |
| Total active | 61.322 RON | 51.898 RON | 195.978 RON | 212.469 RON | 220.138 RON | 246.915 RON | 258.103 RON | 190.839 RON | 182.466 RON | 165.718 RON | 138.551 RON | 26.054 RON | 25.084 RON | 4.720 RON | 98.567 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | 47.973 RON | 87.973 RON | 47.973 RON | 47.973 RON | 16.644 RON | 8.322 RON | — | — | — | — |
| Active circulante | 61.322 RON | 51.898 RON | 195.978 RON | 212.469 RON | 220.138 RON | 198.942 RON | 170.130 RON | 142.866 RON | 134.493 RON | 149.074 RON | 130.229 RON | 26.054 RON | 25.084 RON | 4.720 RON | 98.567 RON |
| Capitaluri proprii | 60.445 RON | 42.259 RON | 76.669 RON | 86.308 RON | 211.722 RON | 135.310 RON | 187.119 RON | 136.410 RON | 95.359 RON | 100.290 RON | 131.739 RON | 5.767 RON | -142.360 RON | -142.166 RON | 74.813 RON |
| Datorii totale | 877 RON | 9.639 RON | 119.309 RON | 126.161 RON | 8.416 RON | 111.605 RON | 70.984 RON | 54.429 RON | 87.107 RON | 65.428 RON | 6.812 RON | 20.287 RON | 167.444 RON | 146.886 RON | 23.754 RON |
| Număr mediu salariați | 2 | 0 | 0 | 1 | 5 | 5 | 2 | 2 | 2 | 5 | 4 | 4 | 6 | 1 | 2 |