Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 16 dec. 2020 și 30 iun. 2026.
Servicii recondiționat uși sali de clasa
Confectionat usa si geam PVC
Lucrari de reparatii usi antifoc
Confectiona tamplarie PVC cu montaj
Schimbare broasca, butuc, maner
Confectionat tamplarie PVC cu montaj inclus
Accesorii tamplarie pvc
Avizier
Usa PVC
PACHET ACCESORII TAMPLARIE PVC
Schimbare broasca, maner, butuc usa pvc pachet
TAMPLARIE PVC
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/28143280
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
320.976 RON
Profit net
-17.273 RON
Capitaluri proprii
60.154 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 346.782 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 86.785 RON | 151.998 RON | 153.285 RON | 213.312 RON | 125.033 RON | 113.834 RON | 213.590 RON | 120.608 RON | 284.492 RON | 357.578 RON | 159.417 RON | 131.361 RON | 358.119 RON | 424.943 RON | 320.976 RON |
| Profit net | 3.264 RON | -30.545 RON | 2.252 RON | 3.421 RON | 8.442 RON | 3.805 RON | 17.188 RON | -22.635 RON | 98.622 RON | 65.586 RON | 8.522 RON | -48.026 RON | -133.261 RON | 110.931 RON | -17.273 RON |
Comparație cu 63 firme din județul Constanţa care au același domeniu de activitate (CAEN 22), pentru anul 2025.
Peste 62% dintre firmele comparabile
Peste 29% dintre firmele comparabile
Peste 43% dintre firmele comparabile
Peste 73% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Total active | 27.896 RON | 2.906 RON | 23.235 RON | 37.100 RON | 36.918 RON | 14.276 RON | 17.755 RON | 15.907 RON | 79.391 RON | 200.728 RON | 161.997 RON | 129.912 RON | 32.599 RON | 102.712 RON | 118.578 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 19.000 RON | 16.625 RON | 15.314 RON | 18.072 RON |
|---|
| Active circulante | 27.896 RON | 2.906 RON | 23.235 RON | 37.100 RON | 36.918 RON | 14.276 RON | 17.755 RON | 15.907 RON | 79.391 RON | 200.728 RON | 161.997 RON | 110.912 RON | 15.974 RON | 87.398 RON | 100.506 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 3.464 RON | -27.081 RON | -24.830 RON | -21.409 RON | -23.305 RON | -19.500 RON | -2.312 RON | -24.947 RON | 73.675 RON | 139.261 RON | 147.783 RON | 99.756 RON | -33.504 RON | 77.427 RON | 60.154 RON |
|---|
| Datorii totale | 24.432 RON | 29.987 RON | 48.065 RON | 58.509 RON | 60.223 RON | 33.776 RON | 20.067 RON | 40.854 RON | 5.716 RON | 61.467 RON | 14.214 RON | 30.156 RON | 66.103 RON | 26.118 RON | 58.424 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|