Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/28148318
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (4 persoane verificate).
Prin: SILKE ISTVAN
Prin: MOZA CĂLIN OLIMPIU
Prin: SILKE ISTVAN
Prin: SCHVAB ARSZEN IANOS
Prin: SILKE ISTVAN
Prin: SILKE ISTVAN
Prin: SILKE ISTVAN
Prin: SILKE ISTVAN
Prin: SCHVAB REKA ILONA
Prin: SCHVAB REKA ILONA
Prin: SILKE ISTVAN
Prin: SILKE ISTVAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
6.396.500 RON
Profit net
121.285 RON
Capitaluri proprii
247.429 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.649.467 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 464.485 RON | 548.108 RON | 1.314.510 RON | 2.529.558 RON | 1.512.080 RON | 1.578.549 RON | 577.594 RON | 220.810 RON | — | 36.125 RON | 9.500 RON | 69.850 RON | 226.713 RON | 338.000 RON | 6.396.500 RON |
| Profit net | 2.107 RON | 2.174 RON | 8.449 RON | 1.685 RON | 7.670 RON | 2.125 RON | 3.125 RON | 764 RON | 6.932 RON | 367 RON | 1.060 RON | 3.060 RON | 7.799 RON | 21.115 RON | 121.285 RON |
| Total active |
Comparație cu 434 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 01), pentru anul 2025.
Peste 88% dintre firmele comparabile
Peste 77% dintre firmele comparabile
Peste 61% dintre firmele comparabile
Peste 95% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 588.444 RON |
| 1.286.606 RON |
| 865.004 RON |
| 2.521.682 RON |
| 633.576 RON |
| 1.043.435 RON |
| 691.985 RON |
| 77.302 RON |
| 64.865 RON |
| 588.848 RON |
| 535.129 RON |
| 58.839 RON |
| 7.596.595 RON |
| 8.545.018 RON |
| 9.752.736 RON |
| Active imobilizate | 986 RON | 986 RON | — | — | — | — | — | — | — | 410.000 RON | 410.000 RON | — | 49.654 RON | 1.224.019 RON | 8.343.990 RON |
|---|
| Active circulante | 587.458 RON | 1.285.620 RON | 865.004 RON | 2.521.682 RON | 633.576 RON | 1.043.435 RON | 691.985 RON | 77.302 RON | 64.865 RON | 178.848 RON | 125.129 RON | 58.839 RON | 7.546.941 RON | 7.320.999 RON | 1.408.746 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 12.107 RON | 14.281 RON | 22.730 RON | 24.416 RON | 32.085 RON | 34.210 RON | 82.335 RON | 83.100 RON | 90.031 RON | 90.399 RON | 91.459 RON | 94.519 RON | 116.918 RON | 137.747 RON | 247.429 RON |
|---|
| Datorii totale | 576.337 RON | 1.272.325 RON | 842.274 RON | 2.497.266 RON | 601.491 RON | 1.017.805 RON | 618.230 RON | 74.302 RON | 79.734 RON | 603.349 RON | 528.770 RON | 49.420 RON | 190.148 RON | 1.117.742 RON | 2.301.762 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
|---|