Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 7 iul. 2016 și 30 ian. 2017.
Se afișează cele mai recente 25 din 174 atribuiri.
ICC CANON EP22
ICC Canon CL 546 Color
RC EP 25 (HP C7115A)
ICC Xerox 106R02773
RC HP CB435A
RC HP C278A
RC Canon CRG 719
ICC MLT-D101S
ICC HP CF283A
RC HP Q2612A
RC Canon CRG 728
ICC Brother TN-3060
RC MLT-D2092S
ICC CLT-K407S Yellow
ICC Canon CL 546 Color
ICC CLT-K407S Magenta
ICC CLT-K407S Cyan
RC MLT-D2092S
ICC CLT-K407S Black
ICC Xerox 106R00586
ICC HP 11A
ICC Lexmark 12A8425
ICC Brother TN-1030
ICC MLT-D111S
ICC HP CE278A
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 29 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/28171442
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-12.001 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 59.103 RON | 29.662 RON | 299.620 RON | 509.470 RON | 176.911 RON | 103.513 RON | 454 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | -30.519 RON | -42.528 RON | 74.359 RON | 102.353 RON | 67 RON | -9.155 RON | -2.219 RON | -794 RON | -55 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | -5 RON | -80 RON | 0 RON |
Comparație cu 18 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 61), pentru anul 2025.
Peste 6% dintre firmele comparabile
Peste 39% dintre firmele comparabile
Peste 7% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Total active |
|---|
| 18.632 RON |
| 5.453 RON |
| 209.627 RON |
| 266.266 RON |
| 79.889 RON |
| 72.613 RON |
| 27.567 RON |
| 6.305 RON |
| 5.390 RON |
| 5.390 RON |
| 5.390 RON |
| 5.390 RON |
| 5.385 RON |
| 1.005 RON |
| 1.005 RON |
| Active imobilizate | 744 RON | — | — | — | — | — | — | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 17.888 RON | 5.453 RON | 209.627 RON | 266.266 RON | 79.889 RON | 72.613 RON | 27.567 RON | 6.305 RON | 5.390 RON | 5.390 RON | 5.390 RON | 5.390 RON | 5.385 RON | 1.005 RON | 1.005 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -30.319 RON | -72.847 RON | 1.513 RON | 240 RON | 307 RON | -8.848 RON | -11.067 RON | -11.861 RON | -11.915 RON | -11.916 RON | -11.916 RON | -11.916 RON | -11.921 RON | -12.001 RON | -12.001 RON |
|---|
| Datorii totale | 57.756 RON | 78.300 RON | 208.114 RON | 266.026 RON | 79.582 RON | 81.461 RON | 38.634 RON | 18.166 RON | 17.305 RON | 17.306 RON | 17.306 RON | 17.306 RON | 17.306 RON | 13.006 RON | 13.006 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 6 | 4 | 4 | 4 | 4 | 2 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|---|