Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 28 ian. 2017 și 4 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 53 atribuiri.
Servicii de asistenta tehnica informatica
AT PROGRAME
Servicii de programare de software de aplicatie
Servicii de programare de software 2 LUNI (PERIOADA mai-iunie 2026)
ASISTENTA TEHNICA PROGRAME
serv de prg software pentru 9 luni an 2026
Asistenta tehnica program Mast
PROGRAM CONTABILITATE
ASISTENTA TEHNICA PROGRAME
ASISTENTA TEHNICA PROGRAME
ASISTENTA TEHNICA PROGRAME
Servicii de programare de software de aplicatie instalare PROGRAM GESTUNE
Servicii de asistenta tehnica programe
AT PROGRAME CONTABILITATE
Asistenta tehnica program MAST
SERVICII DE ASIST TEHNICA PRG MF SI OB INV
SERVICII DE ASISTENTA TEHNICA INFORMATICA PENTRU 5 LUNI (PERIOADA aprilie-august 2025)
ASISTENTA TEHNICA PROGRAME
AT PROGRAME
AT PROGRAME
AT PROGRAME 11 LUNI
Servicii de asistență tehnică
AT PROGRAME
Asisență tehnică program
AT PROGRAME
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/28229510
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
213.472 RON
Profit net
112.737 RON
Capitaluri proprii
112.977 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 119.348 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 42.536 RON | 112.940 RON | 109.945 RON | 128.696 RON | 131.650 RON | 127.995 RON | 143.432 RON | 135.012 RON | 183.800 RON | 5.872 RON | — | — | — | 500 RON | 213.472 RON |
| Profit net | 32.386 RON | 100.323 RON | 100.293 RON | 115.623 RON | 115.064 RON | 116.123 RON | 113.244 RON | 103.127 RON | 132.065 RON | 4.599 RON | -100 RON | -100 RON | 0 RON | 452 RON | 112.737 RON |
| Total active |
Comparație cu 644 firme din județul Dolj care au același domeniu de activitate (CAEN 62), pentru anul 2025.
Peste 41% dintre firmele comparabile
Peste 47% dintre firmele comparabile
Peste 96% dintre firmele comparabile
Peste 8% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 37.702 RON |
| 102.195 RON |
| 101.897 RON |
| 117.495 RON |
| 118.815 RON |
| 121.522 RON |
| 118.540 RON |
| 108.223 RON |
| 150.648 RON |
| 4.839 RON |
| 140 RON |
| 40 RON |
| 40 RON |
| 540 RON |
| 143.614 RON |
| Active imobilizate | 341 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 37.361 RON | 102.195 RON | 101.897 RON | 117.495 RON | 118.815 RON | 121.522 RON | 118.540 RON | 108.223 RON | 150.648 RON | 4.839 RON | 140 RON | 40 RON | 40 RON | 540 RON | 143.614 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 32.586 RON | 100.563 RON | 100.533 RON | 115.863 RON | 115.304 RON | 116.363 RON | 113.484 RON | 103.367 RON | 132.305 RON | 4.839 RON | 140 RON | 40 RON | 40 RON | 492 RON | 112.977 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.516 RON | 1.632 RON | 1.364 RON | 1.632 RON | 2.641 RON | 2.579 RON | 3.316 RON | 1.376 RON | 17.743 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 48 RON | 29.842 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 4 | 4 | 4 | — | — | — | — | — | 4 |
|---|