Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 27 mar. 2017 și 30 sept. 2024.
Se afișează cele mai recente 25 din 34 atribuiri.
echipamente IT
echipamente IT
Servicii reparare si intretinere computere
intretinere site
Diverse tipuri de echipamente computerizate
Servicii de intretinere IT
Servicii de intretinere IT
Diverse tipuri de echipamente computerizate
Diverse tipuri de echipamente computerizate
Diverse tipuri de echipamente computerizate
Diverse tipuri de echipamente computerizate
Intretinere site web
Servicii de intretinere IT
Diverse tipuri de echipamente computerizate
Servicii de intretinere IT
Intretinere site web
Servicii informatice ,mentenata program contabilitate
Servicii de mentenanta sistem software pentru contabilitate
Diverse tipuri de echipamente computerizate
Servicii de mentenanta sistem software pentru contabilitate
Servicii de intretinere IT
Intretinere site web
Diverse tipuri de echipamente computerizate
Mentenanta sistem software pentru contabilitate
Echipament IT
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/2824947
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
30.500 RON
Profit net
14.770 RON
Capitaluri proprii
27.046 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 62.708 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 55.493 RON | 8.950 RON | 8.400 RON | 92.300 RON | 81.200 RON | 100.840 RON | 104.490 RON | 79.265 RON | 73.480 RON | 77.950 RON | 74.259 RON | 63.436 RON | 67.915 RON | 64.847 RON | 38.180 RON | 58.659 RON | 30.500 RON |
| Profit net | 268 RON | -22.307 RON | -13.101 RON | 64.091 RON | 30.337 RON | 34.645 RON | 46.297 RON | 30.235 RON | 40.066 RON | 32.340 RON | 30.888 RON | 10.713 RON |
Comparație cu 246 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 62), pentru anul 2025.
Peste 16% dintre firmele comparabile
Peste 27% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 17.023 RON |
| 11.990 RON |
| 7.065 RON |
| 21.576 RON |
| 14.770 RON |
| Total active | 34.398 RON | 21.776 RON | 14.242 RON | 36.204 RON | 65.644 RON | 101.036 RON | 141.881 RON | 37.222 RON | 44.780 RON | 76.926 RON | 84.861 RON | 67.453 RON | 63.301 RON | 45.608 RON | 37.750 RON | 49.732 RON | 28.746 RON |
|---|
| Active imobilizate | 28.521 RON | 19.784 RON | 11.933 RON | 4.803 RON | 370 RON | — | — | — | — | 21.410 RON | 16.980 RON | 12.550 RON | 8.121 RON | 3.691 RON | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 5.877 RON | 1.992 RON | 2.309 RON | 31.401 RON | 65.274 RON | 101.036 RON | 141.881 RON | 37.222 RON | 44.780 RON | 55.516 RON | 67.881 RON | 54.903 RON | 55.180 RON | 41.917 RON | 37.750 RON | 49.732 RON | 28.746 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 4.011 RON | -18.296 RON | -31.398 RON | 32.693 RON | 63.030 RON | 97.675 RON | 137.722 RON | 33.978 RON | 43.809 RON | 76.149 RON | 82.274 RON | 66.987 RON | 58.411 RON | 41.801 RON | 36.366 RON | 38.442 RON | 27.046 RON |
|---|
| Datorii totale | 30.387 RON | 40.406 RON | 45.640 RON | 3.511 RON | 2.614 RON | 3.361 RON | 4.159 RON | 3.244 RON | 971 RON | 777 RON | 2.587 RON | 466 RON | 4.890 RON | 3.807 RON | 1.384 RON | 11.290 RON | 1.700 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 0 | 1 | 0 | — | — | — | — |
|---|