Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 5 apr. 2017 și 10 aug. 2021.
Oferta servicii curatare și degresare hote Spitalul Clinic de urgență Sfântul Spiridon Iasi
Servicii de curatenie si igienizare
Servicii de curatenie si intretinere
Servicii de curatenie si intretinere
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/28249495
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
344.270 RON
Profit net
198.828 RON
Capitaluri proprii
1.109.834 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 427.615 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 9.890 RON | 23.020 RON | 61.966 RON | 155.907 RON | 143.943 RON | 298.642 RON | 486.193 RON | 344.270 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.272 RON | 19.457 RON | 41.184 RON | 52.446 RON | 87.445 RON | 221.739 RON | 368.094 RON | 198.828 RON |
| Total active | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 5.769 RON | 25.943 RON | 69.949 RON | 90.907 RON | 93.623 RON | 852.485 RON | 1.289.837 RON | 1.201.362 RON |
| Active imobilizate |
Comparație cu 236 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 81), pentru anul 2025.
Peste 75% dintre firmele comparabile
Peste 88% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 93% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 0 RON |
| 102.887 RON |
| 76.976 RON |
| Active circulante | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 5.769 RON | 25.943 RON | 69.949 RON | 90.907 RON | 93.623 RON | 852.485 RON | 1.186.950 RON | 1.124.386 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 5.472 RON | 24.929 RON | 66.113 RON | 36.191 RON | 18.744 RON | 842.912 RON | 1.211.006 RON | 1.109.834 RON |
|---|
| Datorii totale | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 297 RON | 1.014 RON | 3.836 RON | 54.716 RON | 74.879 RON | 9.573 RON | 78.831 RON | 91.528 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2 | 1 |
|---|